Funksjonsanalyse

Har din belger bestått Funksjonsanalyse?
Send inn stamtavlenavnet på din hund til webmaster@nbfk.no – gjeldene fra 16.02.17

Belgere med bestått Funksjonsanalyse (FA)

Alopex Lagopus Ay av Nangijala (m) Emte Jahnsen
Ba Vincent Van Gogh av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Bc Kamille av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Birgjit Lien av Staalhjerte (m) Rune Mattson
Blackneck’s A’Irra (m) Steffen Oliversen/ Rolf Nordvik
Blackneck’s A’Muta (m) Cecilie Knutsen
BH Brakeless Figthing Spirit (m)  Thomas Ulriksen
INTNSUCH NSLCH NV9294 NB(RU) Chac Mool C. av Nangijala (g) Elisabeth Bekkeli
NUCH Copyright (g) Anne Tove og Morten Jensen
Dingo As av Nangijala (m) Per Jakobsen
Eugenia Primavesi At av Nangijala (g) Kristine Holter
N BCH(IP) NMIPO03 IPO3 BH Frost Ak av Nangijala (m) Erik Engeland
INTNSUCH NV-91-92-93-00 KORAD SV-91-92 Grim A. av Nangijala (m) Emte Jahnsen
BH Heierås Carlos (t) Anne Sjømo Hole
BH Heierås Emma (t) Liv Irene Bang
Heierås Figo (t) Karin Silset
Heierås Fame
Heierås Gino Arving (t) Line Merete Skjervold
Heierås Gringo Arving (t) Nikolai Haugrønning
Heierås Heike (t) Steinar Vold og Jannicke Aunan
Heierås Hektor (t) Rolf Kaasen
Heierås Hero (t) Hilde-Brith Johnsen
Heierås Imah (t) Willy Ness
Hevne Arg av Revehiet (t) Evelyn Danielsen
Hummeln’s Bella-Donna t (g) Emte Jahnsen
Joy des Champs du Trêfle (g) Tone Y. Olsen
Khatanga H av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Lei-Anns Xinganitt (t) Emte Jahnsen
BH Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare
NUCh NordV-02 Leonardo Davinci Ai av Nangijala (g) Aina Rønning/Emte Jahnsen
Int N UCh NV-94 KORAD Magica B. av Nangijala (m) Kjersti Johansen
BH Montmorenja’s Elleville Ailo Max (t) Marianne Ono Njøten
BH Montmorenja’s Elleville Chili (t) Ann-Merethe Rønning
BH Montmorenja’s Elleville Cirka (t) Heidi Lærnes
Montmorenja’s Heftige Hux (t) Heidi Lærnes
Nadjarah’s Beaulieu Priscilla (g) Nils A Johannessen
NUCH BH Nanduhria’s Caranthir (g) Carina Tollefsen
BH Nanduhria’s Hasufel Veronica Olsen
Opera S. av Nangijala (t) Emte Jahnsen/Hanne Stenstrøm
Pink Floyd Ad av Nangijala (t) Emte Jahnsen
Salvie V av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Semiramis Ar av Nangijala (m) Emte Jahnsen
Shirockys Harlekin (g) Line Sangvik
N UCH N S B(RU)CH Smeagol K av Nangijala (m) Kim Pedersen
Spader Ess Miss Grozza Virus (t) Ann-Christin Arne
N S UCH N S BCH N S LCH Storeulv B. av Nangijala (m) Karl Ivar Reiten
NUCh KORAD Tengil A av Nangijala (m) Laila Christensen Låhne
Uranus Aa av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Wirabruks Chuma (m) Åse Eriksen Åkerøy
Woodshine’s Happy Sjirokko (t) Ingeborg Claus
Red Wolf’s Amazing Ace (t) Stine Larsen og Siri Nordgulen
N DK UCH Woodshine’s Luna (g) Jannike S. Nordanger
N UCH Woodshine’s Regal Swany (t) Linda Borlaug og Jan Rasmussen
Woodshines Working Day and Night (t) Tone H. og Ole Andreassen
Zagal’s Yeti (m) Emte Jahnsen