Funksjonsanalyse

Har din belger bestått en Funksjonsanalyse?
Send inn stamtavlenavnet på din hund til webmaster@nbfk.no – gjeldene fra 16.02.17

Til info: Vend mobil/nettbrett for å se denne siden og skjemaer korrekt.

Belgere med bestått Funksjonsanalyse (FA)

Hund: Fører / Eier:
Belgerulvens Aici (m) NY
AD Belgerulvens Ares (m) NY
Blackneck’s A’Irra (m) Steffen Oliversen/ Rolf Nordvik
Blackneck’s A’Muta (m) Cecilie Knutsen
Blackneck’s Rino (m) NY
BH IPO1 Brakeless Fierce Force (m)
BH Brakeless Figthing Spirit (m)  Thomas Ulriksen
BH Brakeless Haya Busa (m)
Brukbare’s Akela (t) NY
NUCH Brukbare’s Akela (t) NY
FSI RL3 HTM1 HTM2 Brukbare’s Athina (t) NY Marianne Ono Njøten
BH NUCH Brukbare’s Belco Virus (t) NY Anita Wichmann Skjønberg
BH NUCH Brukbare’s Miss Bea Virus (t) NY Anita Wichmann Skjønberg
Joy des Champs du Trêfle (g) Tone Y. Olsen
N DK UCH NVV-16 Copyright (g) Anne Tove og Morten Jensen
Dancimera’s Astra (t) Eirin Sommer
Dancimera’s Freidige Behita (t) Hege Larsen
Dancimera’s Freidige Debbie (t) Hege Larsen
NUCH Rl1 Rl2 FS1 Eternity’s Dara (t) NY Marianne Ono Njøten
NJV-13 Heftige’s Alexi (t) NY Heidi Lernæs
BH Heierås Carlos (t) Anne Sjømo Hole
BH Heierås Emma (t) Liv Irene Bang
Heierås Fame (t)
Heierås Figo (t) Karin Silset
Heierås Gino Arving (t) Line Merete Skjervold
Heierås Gringo Arving (t) Nikolai Haugrønning
Heierås Hannah (t)
BH AD Heierås Heike (t) Steinar Vold og Jannicke Aunan
Heierås Hekla (t)
Heierås Hektor (t) Rolf Kaasen
NLCH Heierås Hero (t) Hilde-Brith Johnsen
Heierås Imah (t) Willy Ness
Hummeln’s Bella-Donna t (g) Emte Jahnsen
NUCH DKJV-12 EUW-13 AGH1 NV-13-16 Isell’s Vixen (m) NY Ann-Merethe Sjaaeng Rønning
NUCH Kråkeslottet’s Amaretto Saronne (g) Ann-Christin Arne
N SE UCH Kråkeslottet’s Batalomeo Cavalcanti (g) Hilde Nissen
N SE ACH S AG(HOPP)CH Lei-Anns Nicole (m) NY
Lei-Anns Xinganitt (t) Emte Jahnsen
BH Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare
BH Montmorenja’s Elleville Ailo Max (t) Marianne Ono Njøten
BH NUCH Montmorenja’s Elleville Chili (t) Marie Dahlberg Perrson
BH NORDJV-06 Montmorenja’s Elleville Cirka (t) Heidi Lærnes
Montmorenja’s Heftige Hux (t) Heidi Lærnes
Montmorenja’s Ivrige Juni (t) NY Ann-Merethe Sjaaeng Rønning
Montmorenja’s Kazko Viruz (t) NY
NUCH NJV-11 Montmorenja’s Kobra Viruz (t) NY
Montmorenja’s Koda Virus (t) NY Ann-Merethe Sjaaeng Rønning
Nadjarah’s Beaulieu Priscilla (g) Nils A Johannessen
NUCH BH NBCH Nanduhria’s Caranthir (g) Carina Tollefsen
BH Nanduhria’s Hasufel Veronica Olsen
INTNSUCH NV-91-92-93-00 KORAD SV-91-92 Grim A. av Nangijala (m) Emte Jahnsen
NUCH KORAD Tengil A. av Nangijala (m) Laila Christensen Låhne
INT N UCH NV-94 KORAD Magica B. av Nangijala (m) Kjersti Johansen
N SE UCH N S BCH N SE LCH Storeulv B. av Nangijala (m) Karl Ivar Reiten
INT N SE UCH N SE LCH NV9294 NBCH Chac Mool C. av Nangijala (g) Elisabeth Bekkeli
Khatanga H. av Nangijala (g) Emte Jahnsen
NUCH N SE B(ru)CH Smeagol K. av Nangijala (m) Kim Pedersen
Opera S. av Nangijala (t) Emte Jahnsen / Hanne Stenstrøm
Salvie V. av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Uranus A A av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Pink Floyd Ad av Nangijala (t) Emte Jahnsen
NUCH NordV-02 Leonardo Davinci Ai av Nangijala (g) Aina Rønning/Emte Jahnsen
NBCH(IP) NM-IPO03 IPO3 BH Frost Ak av Nangijala (m) Erik Engeland
Semiramis Ar av Nangijala (m) Emte Jahnsen
Dingo As av Nangijala (m) Per Jakobsen
BH Eugenia Primavesi At av Nangijala (g) Kristine Bjørnå Vinje
Alopex Lagopus Ay av Nangijala (m) Emte Jahnsen
Ba Vincent Van Gogh av Nangijala (g) Emte Jahnsen
Bc Kamille av Nangijala (g) Emte Jahnsen
AG1 AGH1 RL1 Ollegaarden’s Qatla Of O’shaya (g) NY Marianne Ono Njøten
Shirockys Amazing Amanda (g) Anne Tove Jensen
Shirockys Harlekin (g) Line Sangvik
Spader Ess Miss Grozza Virus (t) Ann-Christin Arne
Hevne Arg av Revehiet (t) Evelyn Danielsen
NLCH Birgjit Lien av Staalhjerte (m) Rune Mattson
N DK UCH NORDV-98 NV-04-05 Akeron of Sundown Dancers (t) NY Anne Grete Larsen
Wirabruks Chuma (m) Åse Eriksen Åkerøy
Red Wolf’s Amazing Ace (t) Stine Larsen og Siri Nordgulen
N DK UCH KORAD V-Jonagored Budy Archetype (t) NY Trond Hansen
INT N SE UCH NLCH V-discovery Aluette Nefertiti (t) NY Siri Skogen Knutsen
V-zefyr Jazz Jassir (t) NY
V-zefyr Sjakk Chirac (t) NY
Woodshine’s Bellini (t) Runar Oudmayer
Woodshine’s Colin (t) Jan Tore Oskarsen
Woodshine’s Fatal Roiwill Runner (t) Unni Merethe Lilleskjæret
Woodshines Golden Midas (t) Katrine Fangen
N SE LCH NB8ru)CH KORAD Woodshine’s Golden Kachina (t) Rønnaug Opsahl
BH Woodshine’s Happy Sjirokko (t) Ingeborg Claus
N DK UCH Woodshine’s Luna (g) Jannike S. Nordanger
Woodshines Monsieur Le Premier (t) Elisabeth Sukke
Woodshines Othello (t) Britt Elisabet Thomassen
Woodshine’s Regal Ratata (t) Ann-Merethe Rønning
NUCH Woodshine’s Regal Swany (t) Linda Borlaug og Jan Rasmussen
Woodshine’s Quijote By Bunny (t) Trygve Fredriksen
NUCH Woodshines Wampyria K’Celestine (t) Ann-T Pedersen / Trygve Fredriksen
NUCH Woodshines Working Day and Night (t) Tone H. og Ole Andreassen
N SE ACH Yogi Bear (t) NY Eirin Sommer
Enough Crazy Z Kovarny (t) NY Torill Ingebretsen
Zagal’s Yeti (m) Emte Jahnsen
NBFK