Mentalbeskrivelse Hund

Har din belger gjennonført en Mentalbeskrivelse?
Send inn stamtavlenavnet på din hund til webmaster@nbfk.no – gjeldene fra 16.02.17

Mentalbeskrivelse (MH) på belgere – anbefalinger fra NBFK 

Til info: Vend mobil/nettbrett for å se denne siden og skjemaer korrekt.

Belgere med gjennomført Mentalbeskrivelse Hund (MH)

Hund: Fører / Eier:
Alcosetha’s Jela (m) Mariann Henriksen
NUCH Aras du Bruine Buck (g) Anne Tove og Morten Jensen
NUCH A-Te-Ell’s Madame Urza (g) Anne Tove og Morten Jensen
N DK INT UCH NVCH SV-07-09 NV-07 KBHV-08 FV-09 A-Te-Ell’s Madame Yatzie (g) Ada Elin Ekeland
Bandit (t) Lars og Sølvi Martinsen
Bamsemums Hero (t) Wenke og Bjørn-Tormod Helseth
AD Belgerulvens Ares (m) NY
Belgerulvens Aurie (m) NY
AD Belgerulvens Bravo (m) NY
BH Belgerulvens Buck (m) NY
BH LP2 Belgerulvens Burning Phoenix (m) NY
Bestevenn Black Lady The Firsth (t) Tone H og Ole J Andreassen
Bestevenn Pink Lady The Firsth (t) Tone H og Ole J Andreassen
Betzy de Contrescarpe (t) Steffen G Oliversen
Blackneck’s A’xina (m) Gro Kvelprud Moen
Chivas du Bois du Tôt (g) Randi og Lars Asper
N DK UCH Nordv-12 NBFKv-12 French Touch du Bois du Tôt (g) Ada Ekeland / Eidis Ekeland
Born Extreme Timber (g) Verena Scholz / Hans Ramsås
BH B IPO2 SCHH3 SL3 N LCH Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst
Brakeless Dame Dracula (m) Frøydis og Sturla Evang
Brakeless Demi Dynamite (m)
Brakeless Devila Desperado (m) Kristin Prestrud / Anne K Dille
Brakeless Devine Daredevil (m)
Brakeless Diamond Dog (m)
Brakeless Fortuna Farenheit (m) Kjersti Johansen
BH Brakeless High Five (m)
Brukbare’s Aizza (t) Marianne Ono Njøten
Brukbare’s Akela (t) Eli Regine Emblemsvåg
Brukbare’s Albert (t) Elisabeth Ophus
Brukbare’s Amelie (t)
NUCH Brukbare’s Anton (t) Anita og Terje Arneberget
RL3 Brukbare’s Athina (t) Marianne O Njøten/ Merethe Rønning
Brukbare’s Bark Virus (t) Toril Bårdli Skogsrud / Gard Molvig
BH NUCH Brukbare’s Belco Virus (t) Anita Wichmann Skjønberg
Brukbare’s Miss Bea Virus (t)
Brukbare’s Cassandra (t)
Brukbare’s Charlie (t)
Brukbare’s Crescendo (t)
Bästdals Arv (t) Merethe Boneng /Ann-Merethe Rønning
Bästdals Dimma (t) Ann-Merethe Rønning
Bästdals Gothel (t) Susanne Kjærstad
RH Nuch WW-08 Bästdals Viljar (t) Susanne Kjærstad
Boss du Chateau du Paradis (g) Kristine Bjørnå Vinje
CIE N DK UCH NV-12 SEV-12 DKV-12 FIV-12 Che de Rancho Jerez (g) Emte Jahnsen
Chevy’s Irax (t) Roar Christiansen
RH NUCH Chevy’s Kahroma (t) Iselin M Wang
Lotta des Champs du Trêfle (g) Grethe Blindheim
Luno des Champs du Trêfle (g) Eli Andrea Foss Baldersheim
Monoï des Champs du Trêfle (g) Grethe Blindheim / Randi Asper
Cichlas D’arcy (g) Ragnhild Stensland
Cichlas Dizel Navar (g) Ole-Andre Halvorsen
Cichlas Fixa (g) Barbro
NUCH Cichlas Goya (g)
NUCH Cichlas Grizzly (g) Solveig Brommeland
Cichlas Hr. Bailey (g)
Cichlas Hero (g)
N DK UCH AD NJV-12 DKV-14 Cichlas Karras (g)
Cichlas Killi (g)
Cichlas Naruto (g)
Cichlas Nossa (g) Helge Jacobsen
Cichlas Opium Prime (g)
NUCH Cichlas Optimus Prime (g) Eli Marie Fredriksen Jacobsen
Cichlas Oracle Pride (g)
N DK UCH NVV-16 Copyright (g) Anne Tove og Morten Jensen
NUCH RL1 RL2 FS1 Eternity’s Dara (g)
EUWJ-13 Eternity’s Elijah (g)
Eternity’s Yaga (g) Leif N Eriksen
Eternity’s Zofia (g) Carina Tollefsen
Fakaiser’s Kifa (t) Heidi Lenaas Hagen
Jewell du Fin Matois (t) Randi og Lars Asper
Flamme des Etangs Sauvages (g) Gro Husmo
N DK UCH Flammeus Lord Koenigsegg (t) Susanne Kjærstad
Fuscienne des Fées d’ebène (g) Carina Tollefsen
Galtvort’s Awesome HoneyBee (t) Tone-Lise Rognstad
NUCH Grimmendans Gigi (t) Iselin M Wang
BH AD IPO2 Katla van de Haantjesjoek (t) NY Steffen Gjesdal Oliversen
Heftige’s Ajax (t) Elisabeth Skaldebø
Heftige’s Alexi (t) Heidi Lernæs
Heftige’s Alfa (t) Annette Vamråk
Heftige’s Atlas (t) Ottar Breivik
Heierås Ahmei Thyra (t) Willy Næss
AD BH Heierås Aicko (t) Marit Opheim
Heierås Ajax (t) Åse Sneeggen
Heierås Ali (t) Per Tillerbakk
Heierås Aragoorn Rex (t) Synnøve Stensheim
Heierås Arja (t) Ellen Lian Halten
Heierås Caesar Varg (t) Einar Nilsen
NUCH NVV-12 NULL Heierås Camaro (t) Ida M Stiansen
BH Heierås Carlos (t) Anne Sjømo Hole
Heierås Celix (t) Peder Vik
BH Heierås Dexter (t) Solfrid Olberg Donjem
Heierås Drama (t) Karin Utkilen
Heierås El Caro (t)
Heierås Embla (t) Heidi L. Nordtorp
Heierås Emila (t) Torbjørn Otterbekk
BH Heierås Emma (t) Liv Irene og  Willy Næss
Heierås Era Domina (t)
Heierås Erja (t)  Anne Auren Fet
Heierås Fame (t) Merethe Boneng
Heierås Figo (t) Karin Silset
Heierås Foxy (t) Jørn Åvar Skogmo
Heierås Gino Arving (t) Line Merete Skjervold
Heierås Grand Giro Arving (t) Grete Liff
Heierås Gringo Arving (t) Nicolai Haugrønning
Heierås Hannah (t) Solfrid Olberg Donjem
Heierås Heera (t) Frank Glomset
Heierås Heika (t) Kari Selin Myrvold
BH AD Heierås Heike (t) Steinar Wold / Janniche Aunan
Heierås Hekla (t) Rakel Johansen Morstad
Heierås Hektor (t) Rolf Kaasen
NLCH Heierås Hero (t) Hilde-Brith Johnsen
Heierås Ilana (t) Anette Rasmussen / Kjetil Landsvik
Heierås Imah (t) Willy Næss
Heierås Iria (t) Rune og Berit Stor-Re
Heierås Izy (t) (MH i Danmark)
Heierås Jaro (t) Heidi Evjen
Heierås Jazz (t) Åse Heiberg-Pedersen
Heierås Jeanne D`arc (t) Sissel Nordeng
Heierås Jixy (t) Bjørn Skaalvik
Heierås Joker (t) Jeanette Haugen / Daniel Nyman
Heierås Juster (t) Merethe Boneng
Heierås Juvel Naica (t) Torbjørn Skaanes
Heierås Kairo (t) Karl Johan Kvernland
BH Heierås Kaiser (t) Anita wichmann Skjønberg
NUCH Heierås Kaiza (t) NY
N SE LCH Heierås Kela (t) Sissel A Nordeng
Heierås Khan (t) Torhild Grevskott
NVCH NUCH Heierås Killer (t) Line Garberg
NUCH Heierås Kiron (t) Linn Hågensen
Heierås Kiwi (t) Karen Anna Kilskar
Heierås Knerten (t) Knut Alstad
Heierås Laima (t) Rakel Morstad
Heierås Laki (t)
Heierås Lahar (t) Hege Ovesen / Geir Ove Toldnes
NACH AG3 AGH3 Heierås Langila (t) Anette Mjøen / Marianne Ono Njøten
Heierås Lascar (t) Linn Hågensen / Merethe Boneng
Heierås Lava (t) Merethe Boneng
Heierås Lexone (t) Ronny Grinnbo
Heierås Linzor (t) Odd-Helge A. Osmo
Heierås Lomas (t) Lidvard Auflem
Heierås Maiko (t)
Heierås Major Jens (t)
Heierås Mezzo (t)
Heierås Mie (t)
Heierås Minus (t)
BH Heierås Nemo (t)
RL2 Heierås Nicki (t)
Heierås Noget Ymse (t)
Heierås Nosy (t)
BH Heierås Opus (t)
Heierås Orac (t) Hilde Draxen
Heierås Ozzy (t)
Heierås Phebe (t)
Heierås Pippi (t)
BH Heierås Proffen (t) Marit Opheim Bjørningstad
Heracles Of The Home Port (t) Emte Jahnsen
NUCH Hexen House Aredhelh (t) Elin Svensson
NUCH HiAyre’s Magic Miracle (g) Alyn H Johansen
Imagecopy Dancing Deliverance (g) Tone-Lise Rognstad
Isell’s Vienne (m) NY Lillian Langseth
NUCH DKJV-12 EUW-13 AGH1 NV-13-16 Isell’s Vixen (m) NY Ann-Merethe Sjaaeng Rønning
Izgara’s Baggio (t) Morten og Irene Rønningen
Izgara’s Borneo (t) Lars Petter Lode
Izgara’s Brando (t) Rita Christin Kristiansen
Izgara’s Breno (t) Mona-Jeanette W Lund
Izgara’s Brie (t) Heidi L og Bjørnar Hagen
Izgara’s Brifo (t) Anita Sundvold
Izgara’s Calle (t) Cathrine Christiansen
Izgara’s Cameron (t) Svein Erik Iversen / Grethe Marstad
NUCH Izgara’s Cantona (t) Irene Rønningen / Heidi L. Hagen
Izgara’s Centa (t) Anita Lunde
Izgara’s Chani (t) Petter Aas-Karlsen
LP1 Izgara’s Cina (t) Rita Kristiansen / Heidi L. Hagen
Izgara’s Conan (t) Heidi Leinaas Hagen
NUCH Izgara’s Daphne (t)
RL1 Izgara’s Dreaming Mitcha (t) Carol Jorid Norfolk
NVCH Izgara’s Dùkee (t)
N SE LCH NUCH Izgara’s Eikki (t)
LP1 AG1 Izgara’s Ellie (t)
Izgara’s Eusèbio (t)
NUCH Izgara’s Evo (t)
AGH1 LP1 LP2 AG1 Izgara’s Fidji (t)
NUCH NORDJV-14 LP1 Izgara’s Frost (t) Linda Kristin Bolstad
Izgara’s Gera Amy (t)
LP1 Izgara’s Giant Chubby (t) Carol Jorid Norfolk
Izgara’s Goblex (t)
LP1 LP2 NUCH Izgara’s Ginnie (t)
Izgara’s Gismo (t)
LP1 Izgara’s Goblex (t)
Heli Volant du Josar (g) NY Kristine Bjørnå Vinje / Veronica Olsen
NUCH Kvina’s Dream of Magic (g) Alyn H Johansen
NUCH Kvina’s Hand in Hand with Magic (g) Alyn H Johansen
Kogaråsens Twiggy (t) Tone Søgaard
Kogaråsens Vegas (t) Marit Opheim / Merethe Boneng
Kogaråsen’s Xardas (t)
CIE N DK UCH NORDVV-12 DKV-11-12 DKVV-12 NVV-12-13 Dione van Labayo (t) Ann Kristin / Connie C Larsen
Bambou de la Vallèe des Suessiones (g) Kristine Bjørnå Vinje
BH NORDJV-14 Lindjax Kalizi (m) Heidi Lernæs
Lindjax Kamikaze (m) Sandra Vegheim
Lindjax Introducing Action (m) Marthe Sjølyst
Lundin Loyalty Hippih By Gabi (t) Anette Streiff Hilton
Lundin Loyalty Tayae By Aicha (t) Camilla Lien
Marimick’s Falco (t) Anita Karlsen
Montmorenja’s Ekira Arving (t) Anette Lernæs
Montmorenja’s Eksklusive Lexi (t)
Montmorenja’s Eksklusive Lizzie (t)
BH Montmorenja`s Elleville Ailo Max (t) Marianne Ono Njøten
BH N SE UCH NLCH Montmorenja`s Elleville Aqua (t) Ann-Merethe Rønning
Montmorenja`s Elleville Cairo (t) Toril Moa Nilsen
Montmorenja`s Elleville Cara (t) Marianne Ono Njøten
Montmorenja`s Elleville Casper (t) Ann-Christin Arne
Montmorenja`s Elleville Ceros (t)
Montmorenja`s Elleville Chakka (t) Hege Spjelkavik
BH NUCH Montmorenja`s Elleville Chili (t) Ann-Merethe Rønning
BH Nordjv-06 Montmorenja`s Elleville Cirka (t) Heidi Lernæs
Montmorenja’s Eroz Arving (t) Anne Kathrine Jernberg
Montmorenja’s Fabulous Khan Arv (t) Merete Andersen Huser
Montmorenja’s Farah Arving (t) Ann-Merethe og Finn Rønning
Montmorenja’s Faust Arving (t) Nina Ellingsen / Eivind Brynilsen
Montmorenja’s Fox Arving (t) Unni Oxaal / Knut Kaasen
Montmorenja’s Frikk Arving (t) Ellen Christensen
Montmorenja`s Heftige Happy Luca (t) Ingvild Eva Eikrem
Montmorenja`s Heftige Haysa (t) Ole Magnus Hagen
Montmorenja`s Heftige Himaja (t) Siri Irene Rostad
Montmorenja`s Heftige Hux (t) Heidi Lernæs
Montmorenja`s Ivrige ba-Jaz (t) Mette Andresen
Montmorenja`s Ivrige Jack (t) Helge Borgevad
Montmorenja`s Ivrige Jemilla (t) Anja Klonteig
Montmorenja`s Ivrige Juni (t) Ann-Christin Arne
Montmorenja`s Ivrige Jycken (t)
Montmorenja`s Karma Viruz (t) Tone Furunes Adde
Montmorenja`s Karon Viruz (t) Jan Nergård
Montmorenja`s Kazko Viruz (t) Unni Oxaal
Montmorenja`s Kenai Viruz (t) Ann-Christin Arne
Montmorenja`s Kenzo Viruz (t) Wenche Johansen
NUCH NJV-11 Montmorenja`s Kobra Viruz (t) Heidi Lernæs
Montmorenja`s Koda Viruz (t) Birgitte Tvedt Langeland
Montmorenja`s Marmion Viruz (t)
Montmorenja`s Melis Viruz (t)
Nadjarah’s Faun (g) Sigstein Århus
NUCH Nadjarah’s Giancazan (g) Solveig Hjallan Moen
NUCH Nadjarah’s Griffin (g) Freddy Bukkøy
NUCH Nadjarah’s Hugin (g) Katharina og Trond Søreide
Nanduhria’s Alduya (g) Frida Brandström / Emte Jahnsen
Nanduhria’s Aragorn (g) Nina Stackhouse
Nanduhria’s Arwen (g) Kristine Bjørnå Vinje
BH NUCH NBCH Nanduhria’s Caranthir (g) Carina Tollefsen
Nanduhria’s Carnen (g) Steffen G Oliversen
Nanduhria’s Celeborn (g) Veronica Olsen
Nanduhria’s Ciril (g) Anneth Tollefsen
Nanduhria’s Deagol (g) Terje Berntsen
Nanduhria’s Dervorin (g) Trude Fosse
Nanduhria’s Eowyn (g) Kristine Bjørnå Vinje
Nanduhria’s Faramir (g) Kristen og Arnold Engerland
RL3 Nanduhria’s Fargo (g) Gjermund Hurum / Anniken Jensen
Nanduhria’s Fatty Bolger (g) Yvonn Tande
Nanduhria’s Figwit(g) Marianne Aasen
Nanduhria’s Firefoot (g) Renathe H Andresen
Nanduhria’s Galabas Chac (g) Benth Zärnblom
Nanduhria’s Glorfindel (g)
BH Nanduhria’s Hasufel (g) Veronica Olsen
Nanduhria’s Headstrong (g) Sverre Kahrs
Nanduhria’s Helas (g) Oda Christiansen Brandbu
Nanduhria’s Helluin (g) Carina Tollefsen
Nanduhria’s Iarath (g)
Nanduhria’s Iaurwath (g) Susanne Weigama
Nanduhria’s Ihunurion (g) Ole Henrik Bjørnå
Nanduhria’s Imrahil (g) Per Hox
Nanduhria’s Iorlas (g) Håvard Barstad
Nanduhria’s Istion (g) Michelle R Torp
Nanduhria’s Ladros (g) Anette Streiff Hilton
Nanduhria’s Lalaith (g) Veronica Olsen / Berit Østborg
Nanduhria’s Largo (g) Martin Ringereide
Nanduhria’s Laurelin (g) NY Katri Ojaniemi / Maria Peltomaa
Nanduhria’s Legandir (g) Peter Kamp
Merkur AA av Nangijala (g)
KORAD SE ACH Saturn AA av Nangijala (g)
Uranus AA av Nangijala (g)
Led Zeppelin Ad av Nangijala (t)
Moody Blues Ad av Nangijala (t)
Pink Floyd Ad av Nangijala (t)
NUCH NORDV-02 Leonardo Davinci Ai av Nangijala (g)
LP1 Madonna Ai av Nangijala (g)
Bajazzo An av Nangijala (t)
BH Eugenia Primavesi At av Nangijala (g) Kristine Bjørnå Vinje
Hornblende Av av Nangijala (t)
Quartz Av av Nangijala (t)
Sparagmitt Av av Nangijala (t)
KORAD LP1 TJH Goya Ax av Nangijala (g)
Bc Kamille av Nangijala (g)
Bc Lavendel av Nangijala (g)
Bc Sar av Nangijala (g)
Bd Odalisque av Nangijala (g)
NUCH Bh Skuldh av Nangijala (g)
LP1 LP2 Bm Galaxy av Nangijala (g)
BHP1 IPO1 IPO2 Bn Biotitt av Nangijala (g)
Bo Habanero av Nangijala (g) Emte Jahnsen
FDI HTM1 LP3 RLD N Bo Jalapeno av Nangijala (t)
Bs Bjørk av Nangijala (t)
Bt Agamemnon av Nangijala (g) Kenneth og Kathrine Eliassen
Bt Odyssevs av Nangijala (g)
Bw Pastinakk av Nangijala (g) Kenneth og Kathrine Eliassen
Bz Domino av Nangijala (g)
NORDJV-10 NUCH Bå Ostara av Nangijala (g)
Bå Samhain av Nangijala (g)
NUCH AGH2 AG1 Cd Marco Polo av Nangijala (t) Britt Pinderud
Ce Anastasija av Nangijala (t) Kathrine Brusletto Eliassen
Cf Elfrida av Nangijala (t) Frida Brändström
LP1 Ci Pro Bono av Nangijala (t) Pia Brygård
Cn Olmek av Nangijala (t) Shadya Malmquist
BH Navigare Minas Tirith Breeze (m) Benedicte Skalde Frisvold
Nightrunner’s Blossom (t) Lene Jensen
Ockmonix Nokas (t) Tonje M. Olsen
Ockmonix Pia-Zawa Ulveunge (t) Anne Marit Reinhardsen
Ollegaarden`s Orion Of O`Shaya (g) Ailin Dalstein Hol
AG1 AGH1 RL1 Ollegaarden`s Qatla Of O`Shaya (g)
NUCH Collision Course av Ostretunet (g) Vigdis Hopland
NUCH Come And Get Me av Ostretunet (g) Heidi Storm Kristiansen / J Nordanger / A Ekeland
CIE N DK UCH Rainbows End’s Bi-piano (t)
N DK UCH Rainbows End’s Bizzo (t) Ritva Helen Lauritsen
NUCH Rainbows End’s Breedie Tang-terr (t) Eric Sandvold / Hilde Mæland
Rainbows End’s Cessie (g) Leif N. Eriksen / Connie Larsen
Red Wolf’s Amazing Ace (t) Stine P Larsen /Siri Nordgulen
BH Rs Sport Spider (m) Anita Løwehr
NUCH Ruby River’s Attila (m) Ida M Stiansen
NUCH NA(H)CH NACH Shathena’s Black Pearl (g) Kristin og Rune Monsen
NUCH AGH1 AG1 AGH2 AG2 Shathena’s Hot’n Pink Cera (g) Henriette Monsen
LP1 Shirocky’s Kaylee (t)
Shirocky’s Litago’ (g)
Shirocky’s Rock Steady (t) Eli Marie Fredriksen Jacobsen / Espen Jacobsen
Spader Ess Miss Grozza Virus (t) Ann-Merethe Rønning
IPO2, BH, RRP1 Stjärnelds Athoz (m) Odd Skar
NUCH FP B KORAD Subtil’s Jussi (m) Berit Roaldseth
NUCH Tangterr’s In Temptation (t) Eric Sandvold / Hilde Mæland
Tangterr’s Truls (t)
Tendance B’golden Gift (g) Therese Murberg
Sabotage de la Terre Sauvage (g) Ada Ekeland / Jannike Nordanger
KORAD N DK UCH Thunderwolf’s Tequila Sunrise (g) Vidar Slaathaug
Ixi de la Tyvell (t) Heidi L. Hagen
Jaffa de la Tyvell (t) Marianne O Njøten / Ann-Merethe Rønning
Urdabrunnens Herkja Hlin (t) Wenche Aas Myhren
Kronos Van’t Kempenhuis (m) Mona Christin Fediuk
NUCH NordJV-06 NordV-06 Varjert Ricky (l) Ida M Stiansen
BH LP3 Jackpot av Vikholmen (g) Ingrid Aasgraard
NUCH Movie Star av Vikholmen (g) Connie Chr Larsen
Embra Riandatter av Wen-Ta-Ke-Ri (t) Tomas Hansen
Eroja Riandatter av Wen-Ta-Ke-Ri (t) Wenche Aas Myhren
Wezenhof’s Bree (m) Kjell Rune Røstberg
Wirabruks Chana (t) Aud Flemsæter
Wirabruks Cheka (t) Marianne Barstad Melle
N DK UCH Woodshine’s Amaya Arzuaga (t) Arild Skøld / Anne Grete Larsen
NUCH Woodshine’s Amber (t) Unni Merethe Lilleskjæret
CIE N DK UCH NV-14 DKV-14-16 NORDV-16 Woodshine’s Ametyst (t) Anne Grete Larsen
NUCH Woodshine’s Armani (t) Unni Merete Lilleskjæret
Woodshine’s Azzaro Chrome Legend (t) Eva Paulsen / Iselin Skøld
Woodshine’s Bisou-Bisou (t) Laila Nordbø Jenssen
N DK UCH DKV-12 Woodshine’s B-Rude (t) Per Erik Fjeld
Woodshine’s Flashdance (t) Heidi Gundelsby
NUCH Woodshine’s Kevan (g) Susanne Kjærstad
Woodshine’s Lykkelig (t) Geir Egil Grønvold
NUCH Woodshine’s Lykketreff (t) Carina Tasken Hansen
Woodshine’s Lykketrollet (t) Lena Mjåtvedt
Woodshine’s Miccosoukee (t) Jeanette Brun
N DK UCH DKV-13 Woodshine’s Micmac (t) Anne Grete Larsen
Woodshine’s Minotauros (t) Janniche og Svein Egil Syrtveit
NUCH Woodshine’s Mohegan (t) Carina Tasken Hansen
Woodshine’s Motorpsycho (t) Heidi K Andersen
CIE N DK UCH NV-15 KORAD Woodshine’s Mr. Big (t) Merete Greaker
Woodshine’s Månestråle (t) Trygve Fredriksen / Anne Grete Larsen
Woodshine’s Nakota (t) Jeanette Groth Tangen
Woodshine’s Nemesis (g) Mariann Henriksen
Woodshine’s Nee-Mee-Poo (t) Anne Grete Larsen / Helen Nilsen
CIE N DK UCH NV-11 DKV-14 NORDV-16 Woodshine’s Niantic (t) Unni Merete Lilleskjæret
Woodshine’s Nija (g)
Woodshine’s Nun-De-Waone (t) Roger Igelkjøn
NUCH Woodshine’s Nighthawk (t) Randi Angelvik
Woodshine’s Rainsky (t) Anne Grete Larsen
Woodshine’s Red Jasper (t) Trond Larsen
Woodshine’s Regal Swantee (t) Marit Stenstadvollen
Woodshine’s Rubin (t) Anne Grete Larsen
NUCH Woodshine’s Sky At Sundown (t) Ann Kristin og Anne Grete Larsen
NUCH Woodshine’s Working Day and Night (t) Tone H. og Ole Andreassen
Carbonado Z Kovàrny (t) Monica Nygård
Cute Black Cannibal z Kovàrny (g) Ada Ekeland / Jannike Nordanger / Anita Ragnarsdotter
NBFK