Resultater fra spesialen i Mosjøen 2017

Resultater fra NBFKs spesial i Mosjøen 12. august 2017

 

Groenendael

Dommer: Babs Robinson
 

SE JR V-16 Flisdaelen’ Lazer, Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, CERT, 3BHK BIM UNGHUND

C.I.B N DK UCH KBHV-14 DKV-15 HEV-16 FIV-16 Eternity’s Calvin, Eier: Susanne Kjærstad, Leirfjord
CK, 1BHK, BIR, BIS

NORD VV-15 NO UCH EE CH C.I.E. Flisdaelens Gideon Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, 2BHK, BIR VETERAN, BIS VETERAN

Co Arlene Fowler Av Nangijala Eier: Frida Brändström, Sverige.
EXC

Flisdaelen’s Lawa Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, CERT, 3BTK, BIR UNGHUND, BIS UNGHUND

Revloch Easy To Rumble Eier: Karoline Olsen Kjærstad, Leirfjord.
CK, 1BTK, BIM

DK N UCH INT(U)CH Cichla’s Kaos To Denmark Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark.
CK, 2BTK

C.I.E. NOUCH EECH EUW-13 SE V- NORD VV-15 SE VV-16 Flisdaelen’s Gayora Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, 4BTK, BIM VETERAN

 

Malinois

Dommer: Babs Robinson

 

Kiosan’s Wissla Eier: Anita Haugsdal og Jim Aas, Mo I Rana

CK, CERT, BIR UNGHUND, BIR, BIS3 UNGHUND, BIS3

 

Tervueren

Dommer: Bente Harlem

 

Breakpoint’s Xtra Of Umbra Eier: Randi Anglevik og Torild Hulsund, Leirfjord
IM

N DK UCH Othello Du Chemin Des Sorcieres Eier: Randi Anglevik og Torild Hulsund, Leirfjord
CK, 1BHK, BIM

DKCH Platon De Pedra Lume Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark
EXC

DK UCH Flammeus Lord Koenigsegg Eier: Susanne Kjærstad, Leirfjord
CK, 2BHK, BIR VETERAN, BIS2 VETERAN

Glimbi’s Kiwi V. Gaia Eier: Susanne Kjærstad, Leirfjord
EXC

Glimbi’s Juki V.Erah Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark
CK, BIR JUNIOR, BIS JUNIOR

Glimbi’s Ilija V.Chicka Eier: Kit og Erik Breukelman,Danmark
CK, CERT, 2BTK, BIR UNGHUND, BIS UNGHUND

NJV-16 Traxa’s Helena Eier: Susanne Kjærstad og Karoline Olsen Kjærstad, Leirfjord
CK

Glimbi’s Gaia V. Ginger Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark
CK, 4BTK

Tikkabi’s Celda Eier: Inger Rosvoll, Bodø
CK

N UCH NJV-12 Habana Blues Du Bois Du Tot Eier: Torild Hulsund og Gerd Mæhle, Bodø
CK, 1BTK, BIR, BIS2

N UCH Tikkabi’s Xena Eier: Inger Rosvoll, Bodø
EXC

N UCH AGHIII AGIII Tikkabi’s Bølla Bodil Eier: Anita Haugsdal og Jim Aas, Mo I Rana
CK, 3BTK

 

Beste Oppdretter

BIS Flisdaelen’s Eier: Sofie Wirström, Sverige groenendael

BIS2 Glimbi’s Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark tervueren

 

Valper

Groenendael

Dommer: Babs Robinson

 

Chicla’s Wargas Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark VP, BIM

Traxa’s Janis Joplin Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark VP

Traxa’s Jessie J Eier: Caroline Norberg, Susanne Kjærstad og Karoline Olsen Kjærstad, Leirfjord VP, BIR, BIS2


Tervueren

Dommer: Bente Harlem

 

Glimbi’s Nash V.Pascha Eier: Susanne og Karoline Kjærstad, Leirfjord VP, BIR, BIS

Traxa’s Jerry Lee Lewis Eier: Cecilie Grotnes VP

 

 

Resultater fra NBFKs spesial i Mosjøen 13. august 2017

 

Groenendael

Dommer: Bente Harlem

 

SE JR V-16 Flisdaelen’ Lazer, Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, CERT, 2BHK BIM UNGHUND

C.I.B N DK UCH KBHV-14 DKV-15 HEV-16 FIV-16 Eternity’s Calvin, Eier: Susanne Kjærstad, Leirfjord
CK, 1BHK, BIR, BIS

NORD VV-15 NO UCH EE CH C.I.E. Flisdaelens Gideon Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, 3BHK, BIM VET

Co Arlene Fowler Av Nangijala Eier: Frida Brändström, Sverige.
EXC

Flisdaelen’s Lawa Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, RES.CERT, 3BTK, BIR UNGHUND, BIS UNGHUND

Revloch Easy To Rumble Eier: Karoline Olsen Kjærstad, Leirfjord.
CK, CERT, 2BTK

DK N UCH INT(U)CH Cichla’s Kaos To Denmark Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark.
CK, 1BTK, BIM

C.I.E. NOUCH EECH EUW-13 SE V- NORD VV-15 SE VV-16 Flisdaelen’s Gayora Eier: Sofie Wirström, Sverige
CK, 4BTK, BIR VETERAN, BIS VETERAN

 

Malinois

Dommer: Bente Harlem

 

Kiosan’s Wissla Eier: Anita Haugsdal og Jim Aas, Mo I Rana
CK, CERT, 1BTK, BIR, BIR UNGHUND, BIS3 UNGHUND, BIS3

 

Tervueren

Dommer: Babs Robinson

 

Breakpoint’s Xtra Of Umbra Eier: Randi Anglevik og Torild Hulsund, Leirfjord
IM

Traxa’s He Bo Houdini Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark
CK, CERT, 3BHK

N DK UCH Othello Du Chemin Des Sorcieres Eier: Randi Anglevik og Torild Hulsund, Leirfjord
CK, 2BHK

DKCH Platon De Pedra Lume Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark
CK, RES.CERT, 4BHK

DK UCH Flammeus Lord Koenigsegg Eier: Susanne Kjærstad, Leirfjord
CK, 1BHK, BIM, BIR VETERAN, BIS2 VETERAN

Glimbi’s Juki V.Erah Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark
EXC

Glimbi’s Kiwi V. Gaia Eier: Susanne Kjærstad, Leirfjord
CK

Glimbi’s Ilija V.Chicka Eier: Kit og Erik Breukelman,Danmark
CK, RES.CERT, 3BTK, BIR UNGHUND, BIS2 UNGHUND

NJV-16 Traxa’s Helena Eier: Susanne Kjærstad og Karoline Olsen Kjærstad, Leirfjord
CK, 4BTK

Tikkabi’s Celda Eier: Inger Rosvoll, Bodø
CK, CERT, 2BTK

Glimbi’s Gaia V. Ginger Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark
CK

N UCH Tikkabi’s Xena Eier: Inger Rosvoll, Bodø
EXC

N UCH AGHIII AGIII Tikkabi’s Bølla Bodil Eier: Anita Haugsdal og Jim Aas, Mo I Rana
CK, 1BTK, BIR, BIS2

N UCH Maskerte Silva Av Revehiet Eier: Torill Hulsund, Ranheim
CK, BIM VETERAN

 

Beste Oppdretter

BIS Flisdaelen’s Eier: Sofie Wirström, Sverige groenendael

BIS2 Glimbi’s Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark tervueren

 

Valper

Groenendael

Dommer: Bente Harlem

 

Chicla’s Wargas Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark VP, BIM

Traxa’s Janis Joplin Eier: Kit og Erik Breukelman, Danmark VP

Traxa’s Jessie J Eier: Caroline Norberg, Susanne Kjærstad og Karoline Olsen Kjærstad, Leirfjord VP, BIR, BIS


Tervueren

Dommer: Babs Robinson

 

Glimbi’s Nash V.Pascha Eier: Susanne og Karoline Kjærstad, Leirfjord VP, BIR, BIS2

Traxa’s Jerry Lee Lewis Eier: Cecilie Grotnes VP