Utstillingsresultat fra utlandet 2009-15

Norske hunder som har vært på utstilling i utlandet.
Send inn ditt resultat HER.


2015

MARTINIDOGSHOW GRONINGEN (NL) 28/2 – 15
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 1Bt, CERT, CACIB, BIM, BENELUXW-NL`15
KITOU`S DREAM ATHENE : 2Bt, Res CERT, Res CACIB

SVENSK VINNERUTSTILLING STOCKHOLM (SE) 5/4 – 15
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 1Bt, CACIB, BIM, SVENSK VINNER`15

BSB & LEIPZIG INT.SHOW (TY) 22/8 – 15
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 1Bt, BSB & VDH CERT, CACIB, BIM, VDH-SIEGER LEIPZIG`15

BSD & GERMAN WINNERSHOW (TY) 23/8 – 15
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 1Bt, BSD & 2x VDH CERT, CACIB, BIM, TYSK VINNER`15

LUXEMBOURG INT.SHOW (LUX) 29/8 – 15
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 2Bt, Res CERT, Res CACIB, LUXEMBOURG CHAMPION

STICHTING INT.SHOW MAASTRICHT (NL) 26 – 27/9 – 15
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 2Bt, Res CERT, Res CACIB
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 1Bt, CERT, CACIB, BIR

AMSTERDAM WINNERSHOW (NL) 13/12 – 15
KITOU`S DREAM ATHENE : Nr 2 CHAMPION, Res. CACIB

AMSTERDAM CUP (NL) 11/12 -15
KITOU DE LA FERME FAROUCHE : 1Bt, CERT, CACIB, BIM, NEDERLANDSK CHAMPION 


2013

Int. utstilling i Luxembourg 31/3 -13
Dommer Myriam Vermeire – Groenendael
Kitou De LaFerme Farouche: exellent, res CERT, res CACIB og andre beste tispe

Int utstilling i Hazerswoude-Dorp, Nederland 23/3 -13
Dommer I.Y Onstenk-Schenk – Groenendael
Kitou De La Ferme Farouche: 1 uitmuntend, res CERT, res CACIB og andre beste tispe.


2012

DKK Herning, Danmark 3/11-12
Dommer Johken Eberhardt
Groenendael
Jersey Girl av Vikholmen: Exc Dansk Junior vinner-12 og 3.beste tispe.
French Touch du Bois du Tot: Exc CK beste champion tispe res.Cert res.CACIB og 2.beste tispe

Nordisk vinner show DKK, Danmark 4/11-12
Dommer: Beata Petkevica – Groenendael
French Touch du Bois du Tot: Exc cert cacib BIR NORDISK VINNER 2012 – NY Dansk Champion
Jersey Girl av Vikholmen Exc 3.beste junior

Tervueren
Shirocky’s No Fear No Tear: Exc 1chk 1chkk ck 1btk cacib BIM NORDISK VINNER 12

Int. utstilling i Maastricht, Nederland 29/9-12  
Groenendael
Kitou De La Ferme Farouche uitmuntend, CERT, CACIB BIR

CACIB utstilling Osijek, Kroatia 16/9-12
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez: CERT, CACIB BIM
Talia de Rancho Jerez:z CERT, CACIB , BIR

CACIB utstilling Osijek, Kroatia 15/9-12
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez: CERT, CACIB, BIR og HR CH (Kroatisk champion)
Talia de Rancho Jerez:z CERT, CACIB BIM og HR CH (Kroatisk champion)

CERT utstilling Split, Kroatia 28/7-12
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez: CERT, 2BHK
Talia de Rancho Jerez:z CERT, 2BTK

CACIB utstilling Split, Kroatia 27/7-12
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez: CERT, CACIB BIR
Talia de Rancho Jerez:z CERT, CACIB BIM

CERT utstilling Split, Kroatia 26/7-12
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez: CERT, 1BHK BIM
Talia de Rancho Jerez:z CERT, 1BTK BIR

Int utstilling Vejen, Danmark, 16/9-12
Dommer Kim Vigsø Nielsen
Groenendael
Kitou De La Ferme Farouche: Exellent, 1chkk, ck, 2btkl, cacib

Int utstilling Vejen, Danmark, 15/9-12
Dommer Annemari Mæland
Groenendael
Kitou De La Ferme Farouche: Exellent, 1chkk, ck, cert, 1btkl, cacib, bir Ny dansk champion

Int utstilling Svenstavik, Sverige, 5/8-12
Dommer Per Harald Nymark
Groenendael
Kitou De La Ferme Farouche: Exellent, 1chkk, ck, 1btkl, cacib, bir

Int utstilling Piteå, Sverige, 15/7-12
Dommer Normann Deschuymere
Groenendael
Kitou De La Ferme Farouche: Exellent, 2chkk, ck, 4btkl

 Fransk spesial utstilling 25.08.2012
Groenendael
Aras de Bruine Buck: exc ch.kl, passed C.S.A.U, TAN and test de championat with excellent in all parts.
Copyright 4 ch.kl, passed C.S.A.U, with excellent and TAN with TB, selected to s.r. title
A-Te-Ell’s Madame Urza exc 1 vet.kl. (best veteran bitch), C.S.A.U, TAN with TB, selected to s.r.

Tysk Kennelklubb utstilling i Leipzig 19.08.2012
Groenendael

Aras de Bruine Buck: Exc CERT CACIB 1BHK BIR VDH Leipzig Sieger 2012
Copyright Exc CERT CACIB 1BTK BIR VDH Leipzig Sieger 2012
A-Te-Ell’s Madame Urza Exc 2BTK beste veteran

Dansk Spesialutstilling 12.08.2012
Dommer: Emanuele Boriero
Groenendael
Aras de Bruine Buck CK 2BHK
Copyright CK CERT 1BTK BIR BIS 2
A-Te-Ell’s Madame Urza CK 2BTK BIRveteran BISveteran

 Dansk Spesialutstilling 11.08.2012
Dommer: Suncica Lazic
Groenendael
Aras de Bruine Buck: CK 2BHK BIRchampion
Copyright CK CERT 1BTK BIM Ny dansk champion
A-Te-Ell’s Madame Urza CK 3BTK BIRveteran BISveteran

SKK INT. SHOW Ransäter, Sverige 29.07.2012
Dommer Carl Gunnar Stafberg
Tervueren
Dione V Labayo: CK CACIB BIM

Spesialutstilling i Finland 21. juli 2012
Groenendael
Luavjan’s Bonotheone: CERT 2BHK
Mustannamion Fidji resCERT 2BTK

DKK utstilling i København 17. juni 2012
Tervueren
Woodshine’s Inferno in Sky: Cacib, Bim og Københavnvinner 2012

DKK utstilling i København 16. juni 2012
Tervueren
Woodshine’s Inferno in Sky: Cert, Cacib, Bir og DKUCH

Internasjonal utstilling i Neümünster,Tyskland 3/6 2012
Tervueren
Shirocky`s No Fear No Tear: V1 Res CERT Res.CACIB 2 BTK

 Spesialutstilling Ivö, Sverige, 17/5 2012
Groenendael
Eternity’s Calvin: Exc CK 2JKK

Malinois
Taikatalven Dreamcatcher: Exc CK CERT 3BHK BISbruks

Tervueren
Flammeus Lord Koenigsegg: Exc CK 1BHK BIMchampion BIM
Nizhoni’s Sands of Time: Exc CK 2JKK
Grimmendans Gigi: Exc CK 1BTK BIR BIS
Dione V. Labayo: Exc CK 3BTK BIMveteran
Traxa’s Drama Queen: Exc 3JKK
Glimbi’s Chess v.Izsha (t) 4 BTK valp
Flammeus Lord Koenigsegg (t) HP BIR BIS avlsklasse
Beste utenlandske hund: Grimmendans Gigi (t)

 Luxembourg 1/4 2012
Shirockys No Fear No Tear (t): EXC 1CHK 1CHKK CK CERT 1BTK CACIB BIR (LUX CH).
Eiere: Laila og Terje Henriksen

 My Dog Göteborg, Sverige 8/1 2012
Dommer: Zilli Oriettea
Shirockys No Fear No Tear (t): EXC 1CHK 1CHKK 1BTK CACIB BIR
Eiere: Laila og Terje Henriksen

 My Dog Göteborg, Sverige 7/1 2012
Dommer: Åke Cronander
Shirockys No Fear No Tear (t): EXC 1 CHK 1CHKK 1BTK CACIB BIR (INT CH)
Eiere: Laila og Terje Henriksen


2011

 DKK, Dansk Vinner utstilling 6.11.11
Dommer Barbara Muller, Tyskland
Groenenedael
Dustin Dream av Vikholmen: CACIB – BIM og DKV-11

Tervueren
Dione V Libayo: CABIB – BIR og DKV-11

DKK, Herning 5.11.11
Dommer Pirjo Aaltonene, Finland
Tervueren
Dione V Libayo: CERT – CABIB – BIR og DKuch

SKK/Östergötlands Kennelklubb Norrköbing 20.08.11
Svensk Vinner Show
Malinois
Taikatalven’s Dreamcatcher: Cert, CACIB, BIR og Svensk Vinner-11

Tervueren
Ulvemors IV Silver Scorpio: Cert CACIB BIM og Svensk Vinner-11

SBH special utstilling Silkeborg,Danmark 06.08.11
A-Te-Ell`s Madame Urza CK CERT BIR BIS 4 Dansk champion
Copyright CK 3 BTK

 SBH special utstilling Silkeborg,Danmark 07.08.11
A-Te-Ell`s Madame Urza CK BIR BIS 4
Copyright CK 3 BTK

NVBH special utstilling Deurne Holland 28.05.11
Aras De Bruine Buck Exc nr 4 i championklasse – pE (med Lof)

SKK, Stenstavik, Sverige 6. august 2011
Malinois
Taikatalven’s Dreamcatcher CK CERT CACIB BIR SUCH

Tervueren
Ulvemors IV Silver Scorpio CK CERT CACIB BIR

CACIB Show Split, Kroatia 24. juli 2011
Dommer: Rita Kadike Skadina , Lituania
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez – 1 exc, Best Junior, BOB Junior, Best Male, BOB + HR Jr. Champion
Eier: Edyta og Tommy Engh

 CAC Show Split, Kroatia 23. juli 2011
Dommer: Olga Kapriyanova, Slovakia
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez- JK – 1 exc, Best Junior, BOB Junior, Best Male, BOB
Eier: Edyta og Tommy Engh

CACIB Show Split, Kroatia 22. juli 2011
Dommer: Carla Molinari, Portugal
Groenendael
Frozen Fire de Rancho Jerez – JK – 1 exc, Best Junior, BOB Junior, Best Male, BOB
Eier: Edyta og Tommy Engh

 SKK Ransäter, Sverige 31. juli 2011
Dommer: Per Svarstad
Tervueren
Dione V Labayo CK CACIB BIM

SKK Ransäter, Sverige 30. juli 2011
Dommer: Ruth Thompsen
Tervueren
Dione V Labayo CK CACIB BIR

SKK Ransäter, Sverige 29. juli 2011
Dommer: Gert Christensen
Tervueren
Dione V Labayo CK CACIB BIM

Akvika Brukshundklubb, Sverige, 9. juli 2011
Dommer: Gunilla Skallmann
Tervueren
Dione V Labayo BIR
Rainbows End’s Zena 2BTK

AfBV, spesialutstilling på Ivö, 2. juni 2011
Groenendael
Cc Leda Atomica av Nangijala (g) BIR BIS 2 Valp
Cichla’s Hr Bailey Exc 2UK CK
Aras de Bruine Buck Exc 1CHK CK 3BHK
Woodshine’s Kevan (g) Exc 1VET CK 4BHK BIM veteran
Cichla’s Gucci Exc 2UK
A-Te-Ell’s Madame Urza Exc 2CHK CK
Cichla’s Ella Exc 1CHK CK 2BTK BIS 3 CHAMPION
Cichla’s Furza Exc 4CHK CK
Copyright Exc 3CHK CK
Kennel Cichla HP og nt 2 i oppdretterklasse

Tervueren
Traxa’s Drama Queen (t) BIR BIS Valp
Flammeus Lord Koenigsegg (t) Exc 2CHK CK

MyDog, SKK Göteborg, torsdag 6. januar 2011
Dommer: Willemine van Deyl:
Nanduhria’s Helluin BIR valp med HP
Nanduhria’s Caranthir 2.BK

MyDog, SKK Göteborg, fredag 7. januar 2011
Dommer: Fredrik Norgren
Nanduhria’s Helluin BIR valp med HP
Nanduhria’s Caranthir 1 BK, 1 BKK, CK, CERT, 1BHK, CACIB, BIR – SEUCH
Chac Mool’s Sundown Dancer 1 AK, 1 AKK, CK, CACIB, BIM


2010

Circuit Show, Danmark 26. juni 2010
Groenendael
DUSTIN DREAM AV VIKHOLMEN (g) Excellent BIR BIS
Eier: Ada Elin Ekeland / Even Hagland
RAINBOWS END’S CELINE (g) Excellent 2BTK
Eier: Anne Karin og Rolf Hansen
A-TE-ELL’S MADAME YATZIE (g) Excellent 3BTK
Eier: Ada Elin Ekeland / Even Hagland
LELEUPI KASANGA Excellent nr 1 i veteranklasse BIS 3 veteran
Eier: Rune Monsen
CICHLAS GUCCI Excellent 2JKK
Eier: Kristin og Rune Monsen
CICHLAS FURZA Excellent
Eier: Anne Tove Jensen
A-TE-ELL´S MONSIEUR ZOLO Excellent
Eier: Laila Drågen

Tervueren
KIOSAN’S NANOOK Excellent 2UKK
Eier: Anita Haugsdal og Jim Aas
TIKKABI’S WOOPI Excellent 3CHKK
Eier: Anita Haugsdal

Verdensutstilling, Herning Danmark 24. juni 2010
Dommer: Gert Christensen, Danmark
Groenendael
A-TE-ELL´S MONSIEUR ZOLO Excellent nr 2 i åpen klasse
Eier: Laila Drågen
OLLEGAARDEN’S ORION OF O’SHAYA Excellent
Eier: Ailin D Hol
LAZZO DES CHAMPS DU TREFLE Good
Eier: Gjermunn Halvorsen
CICHLAS CARO Excellent nr 2 i championklasse, res.CACIB 2BHK
Eier: Anne Tove Jensen/Sissel Hernes
NEO Excellent
Eier: Jannike Nordanger og Ada Ekeland
XANTOS DU BATON TIROIR Excellent
Eier: Jannike Nordanger og Hege Solberg
DUSTIN DREAM AV VIKHOLMEN Excellent nr 1 i juniorklasse CERT JWW-10
Eier: Ada Ekeland & Even Hagland
CICHLAS GUCCI Excellent
Eier: Kristin og Rune Monsen
COME AND GET ME AV OSTRETUNET Excellent nr 2 i unghundklasse
Eier: Jannike Nordanger/Heidi Storm
ETERNITY’S YNDRA Excellent nr 3 i unghundklasse
Eier: Randi og Lars Asper
RAINBOWS END’S CELINE Excellent
Eier: Anne-Karin og Rolf Hansen
CICHLAS FURZA Very good
Eier: Anne Tove Jensen
A-TE-ELL’S MADAME YATZIE Excellent
Eier: Ada Elin Ekeland / Even Hagland
WOODSHINE’S LUNA Excellent
Eier: Jannike Steindal Nordanger
LELEUPI KASANGA Excellent nr 1 i veteranklasse VWW-10
Eier: Rune Monsen

Malinois
TAIKATALVEN’S DREAMCATCHERz Excellent CERT nr 1 i juniorklasse BIR JWW-10
Eier: Anita K Johansen

Tervueren; Dommer: Christofer Habig, Tyskland
KIOSAN’S NANOOK Very good nr 3 i unghundklasse
Eier: Anita Haugsdal
BÄSTDALS VILJAR Excellent nr 1 i åpen klasse CERT BIR BIG 3 WW-10
Eier: Susanne Kjærstad
FLAMMEUS LORD KOENIGSEGG Excellent
Eier: Susanne Kjærstad
VESTERTORP’S GULLIVER O’CAKE Excellent
Eier: inger lill Melheim
ULVEMORS I V SILVER SCORPIO Excellent nr 4 i bruksklasse
Eier: Anita K Johansen/Ole Østlund
KIOSAN’S CHIABOS Excellent nr 2 i veteranklasse
Eier: Eric Sandvold
TRAXA’S CARMEN Excellent nr 1 i juniorklasse JWW-10
Eier: Mariann Reitan
IEK DE LA TYVELL Excellent nr 4 i juniorklasse
Eier: Tanja og Torild Hulsund
OCKMONIX PRAKTFULLE REV ULVEUNGE Excellent
Eier: Ellen Tangen
RED SPICE DIXI Very good
Eier: Tonje Merete Olsen
BÄSTDALS IBLIS Excellent nr 1 i unghundklasse
Eier: Susanne Kjærstad
MØKKETE SKJÆRA AV REVEHIET Excellent nr 2 i unghundklasse
Eier: Tanja og Torild Hulsund
JEWELL DU FIN MATOIS Excellent nr 4 i åpen klasse
Eier: Randi og Lars Asper
FLIRT DE LA TYVELL Excellent
Eier: Tanja og Torild Hulsund
TIKKABI’S WOOPI Excellent nr 1 i championklasse
Eier: Anita Haugsdal
SHIROCKY´S NO FEAR NO TEAR Excellent nr 2 i championklasse
Eier: Laila & Terje Henriksen
Med forbehold om feil

VDH-Europasieger-Ausstellung Dortmund 2010
8. mai 2010 Bruksklasse Dommer Siegfried Peter
Woodshine’s Moonwalker Felix (t) 2 V V= Vorzüglich (2 poeng)
Eier: Torill Ingebretsen

VDH-Nationale Ausstellung Dortmund 2010
9 mai 2010 Bruksklasse Dommer Thomas Nallin
Woodshine’s Moonwalker Felix (t) 2 V V= Vorzüglich (1 poeng)
Eier: Torill Ingebretsen

Triple International Dogshow Elmia, Jönköping
19. juni 2010 Bruksklasse Dommer Sonny Ström
Woodshine’s Moonwalker Felix (t) 1 kv, 1 kk, CK, 1 bhkl, CACIB, BIM
Eier: Torill Ingebretsen

 Triple International Dogshow Elmia, Jönköping
20. juni 2010 Bruksklasse Dommer Petra Junehall
Woodshine’s Moonwalker Felix (t) 1 kv. 1kk, CK, 1 bhkl, CERT, CACIB, BIM
Eier: Torill Ingebretsen

Triple International Dogshow Elmia, Jönköping
21. juni 2010 Bruksklasse Dommer Denis Kuzelj
Woodshine’s Moonwalker Felix (t) 1 kv, 2kk, CK, 3 bhk
Eier: Torill Ingebretsen

 Spesialutstilling på Ivö, Sverige 13. mai 2010
Cichlas Gucci BIS junior
Cichlas Bandit BIS bruks, Cert, SE UCH, 4BHK
Copyright BIS champion, Beste utenlandske hund
Leleupi Kasanga BIS 2 veteran, BIS 2 hedersveteran
Cichlas Grizzly BIM junior
Aras De Bruine Buck CK 3BHK
Cichlas Furza CK 3CHKK
Kennel Cichla HP oppdretterklasse


N SUCH Cichlas Bandit


2009

 Nordisk Vinner utstilling, Finland 12. desember 2009
Dommer: Norman Deschuymere
A-Te-Ell’s Madame Yatzie (g) CK resCACIB 2BTK
Eier: Ada Ekeland

Finsk Vinner utstilling, Finland 11. desember 2009
Dommer: Bente Harlem. 27 hanner og 42 tisper påmeldt
A-Te-Ell’s Madame Yatzie (g) CERT CACIB BIR FINSK VINNER 09
Eier: Ada Ekeland

Bundessieger Tyskland 16. oktober 2009
Dommer Eric Desschans
Woodshine`s Moonwalker Felix 1V VDH (2 poeng), V = Vorzüglich
Eier: Torill Ingebretsen

Nasjonal utstilling Tyskland 17. oktober 2009
Dommer Meike Krug
Woodshine`s Moonwalker Felix 1V (1 poeng), V = Vorzüglich
Eier: Torill Ingebretsen

Nationale d`Elevage, spesialutstilling i Frankrike 23. august 2009
Woodshine`s Moonwalker Felix (t) 3 Excellent (av 8)
Eier: Torill Ingebretsen

Bilder fra den franske spesialen

SBH, spesialutstilling i Danmark 2. august 2009
Rainbows End’s Breedie Tang-Terr (t) CERT BIR BIS
Eier: Hilde Mæland og Eric Sandvold
Kiosan’s Chiabos (t) 3BHK BIR vet BIS 3 veteran
Eier: Eric Sandvold / Anne Karin og Rolf Hansen

SBH, spesialutstilling i Danmark 1. august 2009
Rainbows End’s Breedie Tang-Terr (t) CERT BIR BIS
Eier: Hilde Mæland og Eric Sandvold
Kiosan’s Chiabos (t) BIM veteran
Eier: Eric Sandvold / Anne Karin og Rolf Hansen

 SBU, Spesialutstilling i Sverige 1. august 2009
Luavjan’s Bono The One (g) 1CHKK CK 4BHK BIR champion BIS 2 champion
Eier: Linda og Ronny Eliassen, Per og Kahrine Sandh
Fakaiser’s Giono (t) 3CHLL CK resBHK HP i avlsklassen
Eier: Ann Kristin Larsen

Jamtlands/Herjedalens Kennelklubb, Sverige 1. august 2009
Ulvemors IV Silver Scorpio (t) 1BK 1BKK CK CERT 1BHK BIR
Eier: Anita K Johansen

AfBV-SBLO, Spesialutstilling på Ivö, Sverige torsdag 21. mai 2009
Imageopy Dancing Engine (g) 1UK
Eier: Merete Greaker
Woodshine’s Inferno in Sky (t) 1 HP (valp)
Eier: Anne Grete Larsen
Woodshine’s Inis in Sky (t) 1 HP BIM (valp)
Eiere: Heidi L Hagen/Hilde Skjoldal
Izgara’s Borneo (t) 1JK 1JKK CK 4BHK BIS junior
Eier: Lars Petter Lode
Woodshine’s Mr Big (t) 1JK 3JKK
Eier: Merete Greaker
Flammeus Lord Koenigsegg (t) 1UK 1UKK CK 2BHK BIS unghund
Eier: Susanne Kjærstad
Nuch WW-08 Bästdals Viljar (t) 1CHK 2CHKK CK
Eier: Susanne Kjærstad
Nuch Woodshine’s Geronimo (t) 1CHK 4CHKK
Eier: Svein Erik Haraldsen
Galtvort’s Awesome Honeybee (t) 1JK 3JKK
Eier: Tone L Rognstad/Veronica Vikan
Izgara’s Brie (t) 1JK 1JKK CK 1BTK BIM
Eier: Heidi L og Bjørnar Hagen
Nuch Nlch BH Montmorenja’s Elleville Aqua (t) 1BK 1BKK CK CERT 3BTK SUCH BIS 2 Brukshund
Eier: Ann-Merethe Rønning
Woodshine’s Moon Maiden (t) 1AK 1AKK CK 2BTK
Eier: Anne Grete Larsen
Nuch Woodshine’s Betty Blue (t) 1CHK 2CHKK
Eier: Una Lill og Anne Grete Larsen

SKK, Lilla Stockholm fredag 10. april 2009
Rainbows End’s Breedie Tang-Terr (t) 1UK 3UKK
Eiere: Sandvold, Eric G/ Mæland, Hilde T

SKK, Malmö, Sverige lørdag 21. mars 2009
N DK UCH SV-07 NV-07 KBHV-08 A-Te-Ell’s Madame Yatzie(g) CK CACIB BIR SV-09
Eier: Ada Elin Ekeland

My Dog, Göteborg, Sverige søndag 4. januar 2009
Imagecopy Dancing Engine (g) 1JK 1JKK CK 1BTK BIM
Eier: Merete Greaker