Årets Belger – Lydighet, Agility og Bruks 2011

LP1 (2 tellende) Fører Poeng Antall
1 Nanduhria’s Hasufel (g) Veronica Olsen 367,5 2
2 Izgara’s Conan (t) Heidi Leinaas Hagen 361,5 2
3 Heierås Kela (t) Sissel Nordeng 355,5 2
4 Izgara’s Calle (t) Cathrine Christiansen 354,5 2
5 Woodshine`s Inis in Sky (t) Hilde Skjoldal 354,0 2
6 Montmorenja’s Heftige Hux (t) Heidi Lærnes 353,5 2
7 Sweet Sussie (m) Grete Sagvolden 186,0 1
8 Montmorenja’s Ivrige Juni (t) Ann-Christin Arne 178,0 1
9 Woodshine`s Ikaros in Sky (t) Anita Anglevik 174,0 1
10 Heierås Jazz  (t) Åsa Heiberg Pedersen 173,0 1
11 Heierås Killer (t) Line Garberg 170,0 1
12 Nanduhria’s Galadriel (g) Odd Christian Riis 169,0 1
13 Humle Hufsa av Revehiet (t) Laila Drågen 163,0 1
14 Red Spice Dixi (t) Tonje M Olsen 160,0 1
LP2 (2 tellende)
1 Heierås Kela (t) Sissel Nordeng 365,5 2
2 Izgara’s Conan (t) Heidi Leinaas Hagen 351,5 2
3 Woodshine`s Inis in Sky (t) Hilde Skjoldal 330,5 2
4 A-Te-Ell`s Monsieur Zolo (g) Tron Haltvik 172,5 1
5 Montmorenja’s Elleville Circa (t) Heidi Lernæs 170,0 1
LP3 (2 tellende)
1 Lufalivas Circa (t) Lotte Nordli 558,5 2
2 Heierås Jeanne D’Arc (t) Sissel Nordeng 524,0 2
3 Nanduhria’s Caranthir (g) Carina Tollefsen 291,0 1
4 Meserlige Snita Av Revehiet (t) Aina Vassbotn 260,5 1
Elite (3 tellende)
1 Birgjit Lien av staalhjerte (m) Rune Mattsson 868,5 3
2 Brakeless Abra Kadabra (m) Siwi Endresen 837,0 3
3 Lufaliva`s Barchetta Toyah (t) Tron Haltvik 290,5 1
4 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 280,5 1
5 Heierås Hero (t) Hilde-Brith Johnsen 266,5 1
  AG kl 1      
1 Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala (g) Elin Dahl Mikkelsen 370 5
2 Hnossa de Terres Bergeres (t) Lisbeth Ryland 256 4
3 Chevy’s Luckie (t) Berit S. Nilsen 251 3
4 Montmorenja’s Elleville Ailo Max (t) Marianne Ono Njøten 240 3
5 Nadjarah`s Giancazan (g) Solveig Hjallen Moan 149 2
6 Fauve Art’s Oh Jojo (t) Kjersti Høyer Lien 81 1
7 Bw Pastinakk av Nangijala (g) Kenneth Eliassen 70 1
8 Kiosan`s Nanook (t) Jim Aas 50 1
  AG kl 2      
1 Woodshines Waco (t) Jan Tore Oskarsen 394 5
2 Urskauens Azzi Arinda (t) Tone Granaas 345 5
3 Nadjarah`s Ghita Enja (g) Ingrid Askim 292 5
4 Shathena’s Black Pearl (g) Rune Monsen 277 5
5 Merkelige Aua av Revehiet (t) Julie Stormo Strøm 162 2
6 Nadjarah`s Giancazan (g) Solveig Hjallen Moan 63 1
7 Chevy’s Luckie (t) Berit S. Nilsen 50 1
8 Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala (g) Elin Dahl Mikkelsen 39 1
  AG kl 3      
1 Kiragårdens Maximum Cirkus (m) Eide, Jan Egil 394 5
2 Bm Nebula Av Nangijala (g) Johnny Aas 327 5
3 Chevys Kahrma (t) Else Marie Fossum 306,72 5
4 Xilly´s Zupreme (m) Lehtinen, Jenni 286 4
5 Nadjarah’s Athena (g) Kristin Monsen 241,94 5
6 Macho Amigo av Revehiet (t) Helge Strøm 187 3
7 Merkelige Aua av Revehiet (t) Julie Stormo Strøm 180 4
8 Urskauens Azzi Arinda (t) Tone Granaas 113 2
9 Targa Moonlight Queen (t) Irene Heggen 96 2
  AG HOPP kl 1      
1 Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala (g) Elin Dahl Mikkelsen 291 3
2 Hnossa de Terres Bergeres (t) Lisbeth Ryland 288 4
3 Red Amigos HE Angelius Chianti Kristin Måna 251 3
4 Born To Be A Star (m) Jenni Lehtinen 167 2
5 Cichla’s Gucci (g) Kristin Monsen 131 2
6 Etnernity’s Xulan (g) Rucha Engen 125,33 2
7 Tikkabi`s Woopi (t) Anita Haugsdal 78 1
7 Fauve Art’s Oh Jojo (t) Kjersti Høyer Lien 78 1
9 Kiosan`s Nanook (t) Jim Aas 48 1
10 Aras De Bruine Buck (g) Rune Monsen 19 1
  AG HOPP kl 2      
1 Merkelige Aua av Revehiet (t) Julie Stormo Strøm 335 5
2 Woodshines Waco (t) Jan Tore Oskarsen 328 4
3 Montmorenja’s Elleville Ailo Max (t) Marianne Ono Njøten 304 5
4 Nadjarah`s Ghita Enja (g) Ingrid Askim 294 5
5 Hnossa de Terres Bergeres (t) Lisbeth Ryland 178 3
6 Macho Amigo av Revehiet (t) Helge Strøm 77 1
7 Chevy’s Luckie (t) Berit Nilsen 59 1
8 Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala (g) Elin Dahl Mikkelsen 37 1
  AG HOPP kl 3      
1 Kiragårdens Maximum Cirkus (m) Eide, Jan Egil 438 5
2 Xilly´s Zupreme (m) Jenni Lehtinen 400 5
3 Bm Nebula Av Nangijala (g) Johnny Aas 349 5
4 Shathena’s Black Pearl (g) Rune Monsen 302,09 5
5 Nadjarah’s Athena (g) Kristin Monsen 261,07 5
6 Chevys Kahrma (t) Else Marie Fossum 241,1 5
7 Macho Amigo av Revehiet (t) Helge Strøm 234 4
8 Urskauens Azzi Arinda (t) Tone Granaas 175,57 4
9 Black Hawkwinds Thyra (t) Anja Egge Horne 134 3
10 Woodshines Waco (t) Jan Tore Oskarsen 122 2
11 Typhoeus at av Nangjala (g) Bård Iversen 94,63 2
  Hundens navn Fører Poeng Antall
Rundering kl D
1 Nanduhria’s Celeborn (g) Veronica Olsen 276,0 1
 
Rundering kl B
1 Ulvemors IV Silver Scorpio (m) Anita K Johansen 533,3 1
Rundering kl A (3 tellende)
1 Ulvemors IV Silver Scorpio (m) Anita K Johansen 514,5 1
2 Braekpoint’s Harley of Okay (g) Per Arne Bakke 477,0 1
3 Nanduhria’s Caranthir (g) Carina Tollefsen 455,0 1
Spor kl D
1 Woodshine’s Motorspycho (t) Heidi Kongsteien Andersen 290,0 1
2 Taikatalven Dreamcatcher (m) Anita Johansen 278,5 1
3 Meserlige Snita Av Revehiet (t) Aina Vassbotn 270,5 1
Spor kl C
1 Brakeless Abra Kadabra (m) Siwi Endresen 506,5 1
2 Maskerte Silva av Revehiet (t) Tora Bonnevie 425,5 1
Spor kl B
1 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 504,5 1
2 Shirocky’s Deilige Dagdrøm (t) Mariann Henriksen 478,0 1
3 Maskerte Silva av Revehiet (t) Tora Bonnevie 347,5 1
 
Spor kl A  (3 tellende)
1 Ulvemors IV Silver Scorpio (m) Anita K Johansen 1799,5 3
2 Zagals G-Zaga (m) Liv Lund 1667,5 3
3 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 1621,0 3
4 Zagals Gere (m) Marit Brevik 528,5 1
5 Nanduhria’s Caranthir (g) Carina Tollefsen 453,0 1
IPO/SchH/VPG II 
1 Gamle Bry’n Av Staalhjerte (m) Andreas Volle 255,0 1
IPO/SchH/VPG III (3 tellende)
1 Avanti av Vargmo (m) Trine Lundem 754,0 3
2 Gamle Bry’n Av Staalhjerte (m) Andreas Volle 286,0 1
3 Fenrik Van De Biesenhoeve (m) Vidar Albriktsen 266,0 1