Årets belger – Lydighet, Agility og Bruks 2012

Nr LP klasse 1 (2 tellende) Eier Poeng Antall
1 Muletunet’s Bee-Lula (g) Ingrid Askim 362,5 2
2 Izgara`s Dreaming Mitcha Carol J. Norfolk 337,5 2
3 Fuscienne des Fées d’Ebène (g) Carina Tollefsen 332 2
4 Woodshine’s In The Sky (t) Anita S. Weng 185,5 1
5 Brukbare’s Athina (t) Marianne Ono Njøten 170 1
6 Kvina’s Dream Of Magic (g) Vidar Slaathaug 166,5 1
         
  LP kl 2 (2 tellende)      
1 Brakeless Fortuna Farenheit (m) Kjersti Johansen 348 2
2 Blacknek’s B’Era (m) Vivi Nøkleholm Nilsen 191,5 1
3 Izgara’s Calle (t) Cathrine Christiansen 175,5 1
4 Che De Rancho Jerez (g) Gro Husmo 170,5 1
         
  LP kl 3 (2 tellende)      
1 Woodshine’s Inis in the Sky (t) Hilde Skjoldal 554,4 2
2 Heierås Kela (t) Sissel Nordeng 286,5 1
         
  LP kl Elite (3 tellende)      
1 Birgit Lien av Staalhjerte (m) Rune Mattsson 874 3
2 Heierås Kela (t) Sissel Nordeng 547 2
3 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 528 2
4 Brakeless Abra Kadabra (m) Siwi Endresen 276,5 1
         
  Rundering kl D      
1 Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst 289,5  
         
  Rundering kl C      
1 Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst 528,5  
         
  Rundering kl B      
1 Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst 430  
         
  Spor kl D      
1 Kvina’s Dream of Magic (g) Vidar Slaathaug 269  
2 Woodshine’s Nemesis (g) Mariann Henriksen 246  
         
  Spor kl C      
1 Taikatalven Dreamcatcher (m) Anita Johansen 400,5   
         
  Spor kl B       
1 Brakeless Abra Kadabra (m) Siwi Endresen 1030,5 2
2 Birgit Lien av Staalhjerte (m) Rune Mattsson 505,5 2
         
  Spor kl A (3 tellende)      
1 Ulvemors IV Silver Scorpio (m) Anita K. Johansen 1807,0 3
3 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 1745,0  3
         
  RIK SLIII       
1 Leonardas Driftige Nemi (m)  Anders Svare  168  

Agility og Hopp

Nr Agility klasse 1 stor: Eier Poeng Antall
1. Muletunet’s Bee-Lula (g) Ingrid Askim  461 5
2 Cichlas Gucci (g) Rune Monsen  354 5
3 Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t) Kristin Måna 352 5
4 Hurra Hektor av Revehiet (t) Hege Strøm 343 5
5 Heierås Langila (t) Anette Mjøen 269 3
6 Eternity’s Xulan (g) Rucha Jonette Engen 89 1
7 BH Montmorenja’s Elleville Ailo Max (t) Marianne Ono Njøten  68 1
8 Bw Pastinakk av Nangijala (g) Kenneth Eliassen 45 1
         
  Agility kasse 2 stor:      
1. Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala Elin Dahl Mikkelsen 373 5
2 Hnossa de Terres Bergeres (t) Lisbeth Ryland 140 2
3 Chevy’s Luckie (t) Berit Nilsen 43 1
         
  Agility klasse 3 stor:      
1. Chevy’s Kahrma (t) Else Marie Fossum  389,52 5
2 NORD ACH N A(H)CH Kiragårdens Maximum Cirkus (m) Jan Egil Eide  364 5
3 N ACH N A(H)CH Bm Nebula Av Nangijala (g) Johnny Aas  345 5
4 N UCH Merkelige Aua av Revehiet (t) Julie Stormo Strøm  320 4
5 Macho Amigo av Revehiet (t) Helge Strøm 241 3
6 Nadjarah’s Athena (g) Kristin Monsen 191 4
7 Urskauen’s Azzi Arinda (t) Tone Granaas  166 3
8 Shathena’s Black Pearl (g) Rune Monsen 110 3
9 Woodshines Waco (t) Jan Tore Oskarsen 81 81 1
10 Nadjarah`s Ghita Enja (g) Ingrid Askim  55 1
11 Red Wolf’s Amazing Ace (t) Stine Pernille Larsen 48 1
         
  Hopp klasse 1 stor:      
1. Hurra Hektor av Revehiet (t)  Hege Strøm  485 5
2. Muletunet’s Bee-Lula (g)  Ingrid Askim  473 5
3. Heierås Langila (t) Anette Mjøen 406 5
4. Cichlas Gucci (g) Rune/Kristin Monsen  370 5
5 RS Sweet Sussie (m) Grete Sagvolden 188 2
6 Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t) Kristin Måna  164 2
7 Heierås Langila (t) Anette Mjøen 129 2
8 Aras De Bruine Buck (g) Vidar Fredriksen 75 1
9 Rainbows End`s Breedie Tanterr (t) Eric Sandvold 68 1
10 Bw Pastinakk av Nangijala (g) Kenneth Eliassen 52 1
11 Tikkabi`s Xanti (t) Vidar Fredriksen 33 1
         
  Hopp klasse 2 stor:      
1. Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala (g) Elin Dahl Mikkelsen  336 5
2 Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t) Kristin Måna  317 5
3 Chevy’s Luckie (t) Berit Nilsen 109 2
4 BH Montmorenja’s Elleville Ailo Max (t) Marianne Ono Njøten  70 1
         
  Hopp klasse 3 stor:      
1. N ACH N A(H)CH Bm Nebula Av Nangijala (g) Johnny Aas  459 5
2 NORD ACH N A(H)CH Kiragårdens Maximum Cirkus (m) Jan Egil Eide 400 5
3 Chevys Kahrma (t) Else Marie Fossum  330,8 5
4 Shathena’s Black Pearl (g) Rune Monsen 321 5
5 Xilly´s Zupreme (m) Jenni Lehtinen 303 4
6 Hnossa de Terres Bergeres (t) Lisbeth Ryland 223 3
7 Nadjarah’s Athena (g) Kristin Monsen 204,55 4
8 Macho Amigo av Revehiet (t) Helge Strøm  185 3
9 N UCH Merkelige Aua av Revehiet (t) Julie Stormo Strøm  137 2
10 Woodshines Waco (t) Jan Tore Oskarsen  126 2
11 Red Wolf’s Amazing Ace (t) Stine Pernille Larsen 117,86 2
12 Black Hawkwinds Thyra (t) Anja Horne 65 2
13 Nadjarah`s Ghita Enja (g) Ingrid Askim  58,43 1