Årets Belger – Lydighet, Agility og Bruks 2013

Nr LP klasse 1 (2 tellende) Eier Poeng Antall
1 Izgaras Dreaming Mitcha (t) Carol J Norfolk 364,5 2
2 Lindjax Introducing Action (m) Marthe Sjølyst 346,5 2
3 Jackpot av Vikholmen (g) Ingrid Aasgard 341,5 2
4 Woodshine’s Nemesis (g) Mariann Henriksen 339,5 2
5 Spinoys Larissa (t) Ann Kristin Håland 332 2
6 Heierås Kaiser (t) Anita Skjønberg 179,0 1
7 Heierås Mie (t) Grete Røstvik 174,5 1
         
  LP kl 2 (2 tellende)      
1 Izgara’s Dreaming Micha (t) Carol J Norfolk 359,5 2
2 Vestertorp’s Xer Janto (t) Laila Fledsberg 335 2
         
  LP kl 3 (2 tellende)      
1 Izgara’s Dreaming Mitcha (t) Carol J. Norfolk 265 1
2 Izgara’s Calle (t) Cathrine Christiansen 261 1
3 Ulvemors IV Silver Scorpio (t) Anita K Johansen 257,5 1
         
  LP kl Elite (3 tellende)      
1 Brakeless Abra Kadabra (m) Siw D. Andresen 826,5 3
2 Heierås Kela (t) Sissel Nordeng 547 2
3 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 267 1
         
  Rundering kl D      
1 Eternity’s Xoran (g) Else Johansen 301  
2 Izgara’s Calle Cathrine Christiansen 279,5  
         
  Rundering kl C      
1 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 578,5  
2 Eternity’s Xoran Else Johansen 416,5  
         
  Rundering kl B      
1 Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst 505,5  
         
  Rundering kl A (3 tellende)      
1 Ulvemors IV Silver Scorpio (m) Anita K. Johansen 584,0 1
2 Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst 526 1
         
  Spor kl D      
1 Spinoys Larissa (t) Ann Kristin Håland 252  
2 Lindjax Introducing Action (m) Marthe Sjølyst  241  
         
  Spor kl C      
1 Eternity’s Xoran (g) Else Johansen 421  
         
  Spor kl A (3 tellende)      
1 Leonardas Driftige Nemi (m) Anders Svare 1753,0 3
2 Birgjit Lien av Staalhjerte (m) Rune Mattsson 1717,0 3
3 Ulvemors IV Silver Scorpio (m) Anita K. Johansen 1682,5 3
4 Brakeless Abra Kadabra (m) Siw D. Andresen  1481,5 3
         
  RSP1      
1 Kogaråsen’s Vegas (t) Marit O. Bjørningstad  264  
         
  SL1       
1 Brakeless Fortuna Farenheit (m) Kjersti Johansen  181  
         
  Kreativ lydighet, Freestyle kl 1      
1 Ollegaardens Qatla Of O’Shaya (g) Marianne Ono Njøten 48,63 2
2 Brukbare’s Athina Ellen Christensen 24,45 1
         
  Kreativ lydighet, Freestyle kl 2      
1 Ollegaardens Qatla Of O’Shaya (g) Marianne Ono Njøten 47,90 2

 Agility og Hopp

Nr Agility klasse 1 stor: Eier Poeng Antall
1. Ce Anastasija av Nangijala (g) Kathrine Brusletto Eliassen 398 5
2. Tikkabi’s Bølla Bodil (t) Jim Aas 330 5
3. Hurra Hektor av Revehiet (t) Helge Strøm 300 4
4. Cichla`s Gucci (g) Kristin Monsen 122 1
5. Tikkabi’s Woopi (t) Anita Haugsdal 110 2
6. Kiosan’s Nanook (t) Jim Aas 69 1
         
  Agility klasse 2 stor:      
1. Heierås Langila (t) Anette Mjøen 399 5
2. RS Sweet Sussie Grete Sagvolden 325 3
3. Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t) Kristin Måna 300 5
4. 4. Muletunet`s Bee-Lula (g) Ingrid Askim 176 3
5. 5. Cichla`s Gucci (g) Kristin Monsen 120 2
6. 6. Tikkabi’s Woopi (t) Anita Haugsdal 120 2
7. 7. Hurra Hektor av Revehiet (t) Helge Strøm 120 1
8. 8. Kiosan’s Nanook (t) Jim Aas 60 1
         
  Agility klasse 3 stor:      
1. Bm Nebula Av Nangijala (g) Johnny Aas 422 5
2. Muletunet`s Bee-Lula (g) Ingrid Askim 338 5
3. Macho Amigo av Revehiet (t) Helge Strøm 244 5
4. Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala Elin Dahl Mikkelsen 220,48 3
5. Shathena`s Black Pearl (g) Rune Monsen 181 3
         
  Hopp klasse 1 stor:      
1. Ce Anastasija av Nangijala (g) Kathrine Brusletto Eliassen 410 5
2. Tikkabi’s Bølla Bodil (t) Jim Aas 371 5
3. Kiosan’s Nanook (t) Jim Aas 161 1
4. Cichla`s Gucci (g) Kristin Monsen 148 2
5. Hurra Hektor av Revehiet (t) Helge Strøm 99 1
         
  Hopp klasse 2 stor:      
1. Heierås Langila (t) Anette Mjøen 418 5
2. Hurra Hektor av Revehiet (t) Helge Strøm 357 5
3. Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t) Kristin Måna 334 5
4. Bæ Te Aa No Areois Av Nangijala Elin Dahl Mikkelsen 316 5
5. Cichla`s Gucci (g) Kristin Monsen 300 5
6. Muletunet`s Bee-Lula (g) Ingrid Askim 274 3
7. Tikkabi’s Bølla Bodil (t) Jim Aas 194 4
         
  Hopp klasse 3 stor:      
1. Bm Nebula Av Nangijala (g) Johnny Aas 415 5
2. RS Sweet Sussie Grete Sagvolden 359 5
3. Shathena`s Black Pearl (g) Rune Monsen 344,65 5
4. Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t) Kristin Måna 234,56 4
5. Macho Amigo av Revehiet (t) Helge Strøm 322,55 55
6. Muletunet`s Bee-Lula (g) Ingrid Askim 183,3 3
7. Tikkabi’s Woopi (t) Anita Haugsdal 114 1