Årets Belger – Lydighet, Agility og Bruks 2016

ÅRETS BELGER 2016 (alle grener)
         
  Lydighet Klasse 1  Eier / Fører
Poeng  
         
1 LP1 Izgara`s Giant Chubby (t) Carol Jorid Norfolk 357,5 2
2 LPI AGI Izgara’s Ellie (t)
Berit S. Nilsen
353,5 2
3 LP1 Izgara`s Ginnie (t)
Geir Brandtzæg
341,5 2
4 LP1 Izgara`s Cina (t)
Rita Kristiansen
338 2
5 LP1 Izgara`s Goblex (t) Michelle M Foldnes
337 2
6 N UCH NORDJV-14  LPI HWT IHT1 Izgara`s Frost (t)
Linda Kristin Bolstad
330 2
7 BH LP2 Belgerulvens Burning Phoenix (m) Eloise Willems
184 1
8 Exctraction Arya (m)
Kari Lillesund
172,5 1
 9  N UCH Izgara`s Daphne (t)  Rita Kristiansen 165
1
         
  Lydighet Klasse 2  Eier / Fører
Poeng  
         
1 LP1 Izgara`s Ginnie (t) Geir Brandzæg 353,5 2
2 Exctraction Arya (m)
Kari Lillesund
349,5 2
3 BH LP2 Bergerulvens Burning Phoenix (m) AGH1 LP1 LP2
Eloise Willems
349 2
4 N UCH LP1 LP2 Izgara`s Extraordinary (t) Marie Torsnes 344 2
5 AGHI LPI LP2 AGI Izgara`s Fidji (t)
Synøve Johannessen 342 2
6
 LP1 Izgara`s Goblex (t)  Michelle M Foldnes  326,5 2
         
  Lydighet Klasse 3  Eier / Fører
Poeng  
         
1 LP3 Heftige’s Alfa (t)
Annette Vamråk
575 2
2 LP1 LP2 LP3 Amarone Av Bergsprekken (m) Heidi Albrigtsen Ernst Ingrid Aasgard 562,5 2
3 BH LP3 Jackpot av Vikholmen (g)
Ingrid Aasgard
274,5 1
4  Heierås Orphee Bris (t)  Sissel Anita Nordeng  261,5  
         
  Lydighet FCI 3  Eier / Fører
Poeng  
         
1 N SE LCH Heierås Kela (t) Sissel Anita Nordeng 526,5 2
2 Heierås Orphee Bris (t) Sissel Anita Nordeng 519 2
3 N SE LCH N UCH Izgara`s Eikki (t) Geir Brandtzæg 258 1
         
  Rally Lydighet Klasse 1  Eier / Fører
Poeng  
         
1 RL1 Izgara`s Dreaming Mitcha (t)  Carol Norfolk 400 2
2 BH RL1 Taikatalven Ghost Fire (m)  Anita Katarina Johansen 398 2
3 Woodshine’s Leotie (t)  Inger Lise Torgerud 390 2
4 RLI Shatena’s Jack Sparrow (g)  Elisabeth Bones 388 2
5  AGI AGHI RLI Ollegaarden’s Quatla Of O’shaya (g)  Marianne Ono Njøten 378 2
6  Bergerulvens Behold The Hurricane (m)  Mette-Linn Kindlistuen 377 2
7  Nanduhria’s Istion
 Michelle R Torp 365 2
8
 Woodshine’s Nija (g)  Michelle R Torp
 364 2
9  BH AD N BCH SE UCH SEV-11 Ulvemors I V Silver Scorpio (t)  Anita Katarina Johansen 200 1
9
 N VCH N UCH Heierås Killer (t)  Line Garberg  200 1
9
 Extraction Arya (m)  Kari Lillesund  200 1
9
 Brukbare’s Cassandra (t)  Marianne Ono Njøten  200 1
 9  BH B IPO2 SCHH3 SL3 N LCH Brakeless Absolute Extra (m)  Marthe Sjølyst 200 1
 10  BH LP2 Belgerulvens Burning Phoenix (m)  Eloise Willems 193 1
         
  Rally Lydighet Klasse 2  Eier / Fører
Poeng  
         
1 RL1 RL2 Woodshine`s Night Wish (t) Per Erik Rytterager 400 2
2 Extraction Arya (m) Kari Lillesund 384 2
3 N VCH N UCH Heierås Killer (t) Line Garberg 200 1
3 BH B IPO2 SCHH3 SL3 N LCH Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst
200 1
4 BH AD N BCH SE UCH SEV-11 Ulvemors I V Silver Scorpio (t) Anita Katarina Johansen 198 1
4 Brukbare`s Cassandra (t) Marianne Ono Njøten 198 1
5 AGI AGHI RLI Ollegaarden`s Quatla Of O`shaya (g) Marianne Ono Njøten 190 1
6
 BH LP2 Belgerulvens Burning Phoenix (m)  Eloise Willems 182
 1
         
  Rally Lydighet Klasse 3  Eier / Fører
Poeng  
         
1 BN LCH N RL CH BH RL1 RL2 Brakeless Abra Kadabra (m) Siwi Endresen 400 2
2 RL3 Brukbare`s Athina (t) Marianne Njøten / Ellen Christensen 395 2
3 BH AD N BCH SE UCH SEV-11 RL3 Ulvemor`s I V Silver Scorpio (t) Anita Katarina Johansen 394 2
4 N RL CH BH SL1 RL3 Brakeless Fortuna Farenheit (m) Kjersti Johansen 392 2
5 Extraction Arya (m) Kari Lillesund 388 2
 6  N VCH N UCH Heierås Killer (t) Line Garberg  200  1
         
  Rally Lydighet Elite  Eier / Fører
Poeng  
         
1 BH N LCH RL1 RL2 Brakeless Abra Kadabra (m) Siwi Endresen 600 3
2 RL3 Nanduhria`s Fargo (g) Anniken Jensen 191 1
3  BH AD N BCH SE UCH SEV-11 RLI Ulvemor`s I V Silver Scorpio (t)  Anita Katarina Johansen  190 1
         
  Kreativ Lydighet, Heelwork To Music Klasse 1  Eier / Fører
Poeng  
         
1 RL3 Brukbare`s Athina (t) Marianne Njøten / Ellen Christensen 49,67 2
2 RL3 Nanduhria`s Fargo (g) Anniken Jensen 47,73 2
3 AG1 AGH1 Ollegaarden`s Quatla Of O`shaya (g) Marianne Ono Njøten 23,35 1
         
  Kreativ Lydighet, Heelwork To Music Klasse 2  Eier / Fører
Poeng  
         
1 AG1 AGH1 Ollegaarden`s Quatla Of O`shaya (g) Marianne Ono Njøten 46,56 2
         
  Kreativ Lydighet, Freestyle Klasse 1  Eier / Fører
Poeng  
         
1  Brukbare`s Cassandra (t)
 Marianne Ono Njøten
52,58
 2
         
  Kreativ Lydighet, Freestyle Klasse 2  Eier / Fører
Poeng  
         
1 RL3 Nanduhria`s Fargo (g) Anniken Jensen 46,75 2
         

 

  Rundering Klasse D  Eier / Fører
Poeng
       
1  Alcosetha’s Jela (m)
 Mariann Henriksen
 555,5
       
  Rundering Klasse C  Eier / Fører
Poeng
       
1 Woodshine`s Nemesis (g) Mariann Henriksen 449,5
       
  Rundering Klasse A  Eier / Fører
Poeng
       
1  Blackneck’s A’Max (m)  Svein Frantzen 1624,75
       
  Spor Klasse D  Eier / Fører
Poeng
       
1 N SE LCH N UCH Izgara`s Eikki (t) Geir Brandtzæg 631,5
2 LP1 Izgara`s Ginnie (t) Geir Brandtzæg 572,5
3 BH NORDJV-14 Lindjax Kalizi (m) Heidi Lernæs 568
       
  Spor Klasse C  Eier / Fører
Poeng
       
1 Woodshine`s Nemesis (g) Mariann Henriksen 550,5
2 N LCH N UCH Izgara`s Eikki (t) Geir Brandtzæg 536,5
       
  Spor Klasse A  Eier / Fører
Poeng
       
1 BH AD N BCH SE UCH SEV-11 RL3 Ulvemors I V Silver Scorpio (t) Anita Katarina Johansen 1720,2
Agility Klasse 1
 Eier / Fører
Poeng
1 AG1 LP1 LP2 AGH1 Izgara’s Fidji (t) Marianne Ono Njøten / Ellen Christensen 430
2 Woodshine’s Bonheur Chanelle (t)
Therese Nilsen
353,92
3 LPI AGI Izgara’s Ellie (t)
Berit S Nilsen
166
Agility Klasse 2  Eier / Fører
Poeng
1 AGHI AGI N UCH AGII AGH2 Shathena`s Hot`n Pink Cera (g) Kristin S Monsen 220
Agility Klasse 3
 Eier / Fører
Poeng
1 N ACH N A(H)CH Jakantoh’s Aylah (t)
Kristin Måna
435
2 N ACH AGH3 AG3 Heierås Langila (t) Anette Mjøen 339
3 N UCH A(H)CH N ACH Shathena`s Black Pearl (g)
Kristin og Rune Monsen
277,18
4 N A(H)CH N ACH Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t) Kristin Måna 241
Agility Hopp Klasse 1
 Eier / Fører
Poeng
1 AG1 LP1 LP2 AGH1 Izgara’s Fidji (t) Synøve Johannessen 523
2 Woodshine’s Bonheur Chanelle (t) Therese Nilsen 139
3 LPI AGI Izgara’s Ellie (t) Berit S Nilsen 128
Agility Hopp Klasse 2  Eier / Fører
Poeng
1 AGHI AGI N UCH AG2 AGH2 Shathena`s Hot`n Pink Cera (g) Kristin S Monsen 317
Agility Hopp Klasse 3
 Eier / Fører
Poeng
1 N A(H)CH N ACH Red Amigo’s Hc Angelius Chianti (t)
Kristin Måna
431,45
2 N ACH N A(H)CH Jakantoh’s Aylah (t) Kristin Måna 420
3 N ACH N A(H)CH Bm Nebula Av Nangijala (g)
Johnny Aas
371
4 N UCH A(H)CH N ACH Shathena`s Black Pearl (g) Kristin og Rune Monsen 348,07
4 N ACH AGH3 AG3 Heierås Langila (t) Anette Mjøen 292,6