Årets Belger – Lydighet, Agility og Bruks 2017

Send inn ditt bidrag til aretsbelger@nbfk.no

ÅRETS BELGER 2017 (alle grener)
Lydighet Klasse 1 Eier/Fører Poeng Ant.
 
1  Miss Mallorys Kingzlayer  Line Garberg  181,5 1
2  Sabotage de la Terre Sauvage  Ingrid Aasgard
 176,5 2
Lydighet Klasse 2 Eier/Fører Poeng Ant
1
2
3
Lydighet Klasse 3  Eier/Fører Poeng Ant.
1  NLCH LP1 LP2 BH Belgerulven’s Burning Phoenix  Eloise Willems
824,5 3
2 Izgara’s Dreaming Mitcha(t)  Carol Norfolk
533,5 2
2 LP3 Heftige’s Alfa (t) Annette Vamråk 258 1
3
Lydighet FCI 3  Eier/Fører Poeng Ant
1  NVCH NUCH Heierås Killer (t) Line Garberg 557 2
2  N SE LCH NUCH Izgara’s Eikki (t) Geir Brandtzæg 546 2
3
Rally Lydighet Klasse 1 Eier/Fører Poeng Ant.
1  NA(H)CH NACH Red Amigo’s Hc Angelius Chianti Kristin Måna 400 2
1  NACH NA(H)CH Jakantohs Aylah Kristin Måna
400 2
3  RL1 Lindjax Introducing Action (m) Marthe Sjølyst
 397 2
4  Extraction Attitude (m) Lisbeth Ludvigsen
395 2
5  Brakeless Gloria Goldtooth Lisbeth Ludvigsen 393 2
6  RL1 Belgerulvens Behold The Hurricane (m)
Mette Kindlistuen
391 2
7  Sheerena’s Baileys (t) Catharina Birkeland
375 2
8 NUCH AG1 AGH1 AG2 AGH2 Shathena’s Hot’n Pink Cera (t) Henriette & Kristin Monsen
371 2
9  NUCH Maskerte Silva Av Revehiet (t) Tanja Hulshund
193 1
10  Miss Mallorys Kingzlayer Line Garberg
191 1
 11  Vestertorp’s Mc’Kenzo  Anniken Jensen 151 1
Rally Lydighet Klasse 2 Eier/Fører Poeng Ant.
1 RL1 RL2 Woodshine’s Night Wish (t) Inger Lise Torgerud 399 2
2  BH B IPO2 SCHH3 SL3 NLCH Brakeless Absolute Extra (m) Marthe Sjølyst
390 2
3  RL1 Lindjax Introducing Action (m) Marthe Sjølyst
388 2
4  NUCH Maskerte Silva Av Revehiet (t) Tanja Hulshund 385 2
5 Exraction Attitude (m) AG1 AGH1 RL1 Ollegaarde’s Qatla of O’shaya (g) Lisbeth Ludvigsen Marianne Ono Njøten 380 1
6  NLCH LP1 LP3 BH Belgerulven’s Burning Phoenix (m) Eloise Willems
192 1
7  Brakeless Gloria Goldtooth Lisbeth Ludvigsen 190 1
7  Kiosan’s Wissla Jim Aas 190 1
9  AG1 AGH1 RL1 Ollegaarden’s Qatla of O’shaya
Marianne Ono Njøten 180 1
Rally Lydighet Klasse 3  Eier/Fører Poeng Ant.
1 Minuett A Av Thargelion (g) Christine B Schei 551 2
2 N DK UCH FS2 Brukbare’s Cassandra (t) Marianne Ono Njøten 381 2
3  Brakeless Gloria Goldtooth Lisbeth Ludvigsen 377 2
Rally Lydighet Elite Eier/Fører Poeng Ant.
1  NLCH NRLCH BH RL1 RL2 Brakeless Abra Kadabra (m) Siwi Endresen 598 3
2  NLCH BH SL1 RL3 Brakelss Fortuna Farenheit Kjersti Johansen 596 3
3  Extraction Arya (m) NVCH NUCH Heierås Killer (t) Kari Lillesund Line Garberg 594 3
4 NVCH NUCH Heierås Killer
Line Garberg Anita
590 3
5 BH AD N SE UCH SEV-11 RL3 Ulvemors I V Silver Scorpio Katarina Johansen
581 3
6 RL3 HTM1 HTM2 Brukbare’s Athina (t) Ellen Christensen 569 3
Kreativ Lydighet, Heelwork To Music Klasse 1 Eier/Fører Poeng Ant.
1  RL3 HTM1 Nanduhria’s Fargo (g) Anniken Jensen 22,9 1
Kreativ Lydighet, Heelwork To Music Klasse 2 Eier/Fører Poeng Ant.
1  RL3 HTM1 HTM2 Brukbare’s Athina (t) Ellen Christensen 49,90 2
Kreativ Lydighet, Freestyle Klasse 1 Eier/Fører Poeng Ant.
1  Vestertorp’s McKenzo Anniken Jensen 24,07 1
Kreativ Lydighet, Freestyle Klasse 2 Eier/Fører Poeng Ant.
1  N DK UCH FS2 Brukbare’s Casandra Marianne Ono Njøten  52,68  2
Kreativ Lydighet, Freestyle Klasse 3 Eier/Fører Poeng Ant.
1  N DK UCH FS2 Brukbare’s Casandra  Marianne Ono Njøten 71,33 3

 

Rundering Klasse C Eier/Fører Poeng
1 Alcosetha’s Jela (m) Mariann Henriksen 541
Rundering Klasse A Eier/Fører Poeng
1  Blacknecks A Max (m)  Svein Frantzen 1617,75
Spor Klasse D Eier/Fører Poeng
1  Belgerulven’s Bly (m)  Anders Svare
637,5
2  Belgerulven’s Burning Phoenix  Éloïse Willems
626,5
3 Little Red Ruby av Revehiet (t)  Gro Anett Myklebust  626,5
4  Imbriani’s Akira (t)  Linda Kristin Bolstad  532
Spor Klasse C Eier/Fører Poeng
1  Belgerulvens Bly (m)  Anders Svare 610,5 
IPO 1 Eier/Fører Poeng
1  BH IPO1 Hedwig (m)  Laila Gulbrandsøy
291
2  BH Elton av Staalhjertet (m)  Tore Lislevand 263
IPO 2
Eier/Fører Poeng
1 BH IPO1 Hedwig (m) Laila Gulbrandsøy
269
Agility Klasse 1
Eier/Fører Poeng
1   LP1 AG1 AGH1 Izgara’s Ellie (t)  Berit Skjeggerød
321
2  RL2 LP2 Extraction Arya (m)  Kari Lillesund 321
3  Woodshine’s Bonheur Chanelle (t)  Therese Nilsen 254
4  Shathena’s Just Summer (g)  Anette Nesheim Hamre 184
Agility Klasse 2
Eier/Fører Poeng
1
2
3
Agility Klasse 3
Eier/Fører Poeng
1  NACH NA(H)CH Jakantoh’s Allah  Kristin Måna
383
2  NACH NA(H)CH Red Amigo’s Hc Angelius  Kristin Måna 208
3
Agility Hopp Klasse 1
Eier/Fører Poeng
1  RL2 LP2 Extraction Arya (m)  Kari Lillesund 347
2  Woodshine’s Bonheur Chanelle (t)  Therese Nilsen
295,31
3  Shathena’s Just Summer (g)  Anette Nesheim Hamre 213
4  LP1 AG1 AGH1 Izgara’s Ellie (t)
 Berit Skjeggerød
 90
Agility Hopp Klasse 2
Eier/Fører Poeng
1
2
3
Agility Hopp Klasse 3
Eier/Fører Poeng
1  NACH NA(H)CH Jakantoh’s Allah (t)  Kristin Måna
470
2  Shathena’s Ginny Made in Grece  Gaute Nesheim Hamre 380
3  NACH NA(H)CH Red Amigo’s Hc Angelius Chinati
 Kristin Måna
370