Resultat 1993

Norsk Belgisk Fårehund Klubb 14/08-1993

Dommer: Barety, Carles

Groenendael 18 + 22
Fakaiser’s Bidje Du Bonnevie (g) 2.JK
Hurricane Du Pont De La Garonne (g) 3.AUK
Ter-Abyrex Bico (g) 1.AUK 1.AUKK HP 2.VK CK
Sabako’s O-Pilt (g) 2.AUK
Woodshine’s Astragalus Alpinus (g) 2.AUK
Woodshine’s Amaranthus Caudatus (g) 1.AUK 2.AUKK
Nordbygda’s F’charlie (g) 1.AK 4.VK
Sabako’s Miky (g) 1.AK 3.VK
Black Hawkwind’s O’schach (g) 2.AK
S24807/89 1.AK 1.VK CERT
Mc Kinney’s Grøss (g) 2.AK
Chac Mool C Av Nangijala (g) 4.CHK CK 5.BHK
Sørter’s F-Troll (g) CK
Sheerena’s Charlie Champ (g) 3.CHK CK 4.BHK
Nordbygda’s E’felix (g) 5.CHK CK
Sabako’s Imre Sir Satan (g) 2.CHK CK 3.BHK
Emmabourne Free Spirit (g) 1.CHK CK 2.BHK
Aiko La Beaute Noir (g) 1.AK 1.VET CK 1.BHK BIR
Black Hawkwind’s Zima (g) 3.JK
Woodshine’s Cassiope Tetragona (g) 2.JK
Woodshine’s Cicuta Virosa (g) 1.JK 1.JKK HP
Woodshine’s Convallaria Majalis (g) 2.JK
Blackie (g) 2.JK
Fakaiser’s Bichette Du La Belle (g) 2.JK
Sheerena’s Dixie (g) 2.JK
Sheerena’s Dark Attraction (g) 2.JK
Sabako’s Panda (g) 2.AUK
Woodshine’s Bonita (g) 1.AUK 1.AUKK
Woodshine’s Basilika (g) 2.AUK
Woodshine’s Arnica Montana (g) 2.AUK
Ter-Abyrex Zhagra Zafran (g) 1.AK 5.VK
Nordbygda’s Fabiola (g) 1.AK
Fanny Favorite (g) 1.AK
Palenque C Av Nangijala (g) 1.AK 3.VK CK 3.BTK
S23901/91 1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIM
Sheerena’s Comtesse Tara (g) 2.AK
Sabako’s K-Cindy Black (g) 1.AK 2.VK CK 2.BTK
Black Hawkwind’s Lacy (g) 3.AK
Miranda 1.AK 2.VET
SF22948/81 1.AK 1.VET
Tervueren 29 + 37
Twitwi’s Cæsar (t) 1.JK 4.JKK
Buster (t) 2.JK
Vestertorp’s Bettiegrey Kaoz 1.JK 2.JKK HP CK
Dinni’s Ceyno The Running Beauthy 1.JK
Anser Indicus (t) 2.JK
Andonis-Elegance (t) 2.JK
Fakaiser’s Atom De Aschard (t) 1.JK 5.JKK
Fakaiser’s Amateur De Art (t) 2.JK
Fakaiser’s Akim Du Attack (t) 2.JK
Fakaiser’s Ares Du Apache (t) 1.JK 1.JKK HP 5.VK CK
Ockmonix Ajack (t) 1.JK 3.JKK
Citania’s Arek Zorban 2.JK
Finca Dellie Atonino Amaretto (t) 2.AUK
Finca Dellie Angelo Santoz (t) 2.AUK
FEIL REG NR 2.AUK
Reveenka’s Sniff I Mummidalen (t) 2.AUK
Reveenka’s Mummitrollet (t) 1.AUK
Tromaros Don Bajas Rebel O’scheeba 1.AUK 4.AUKK
Gazebo’s Djenkhan (t) 1.AUK
Hexen House Merlin (t) 1.AUK 1.AUKK HP 1.VK CERT 2.BHK
Ter-Abyrex Chico (t) 2.AUK
Ter-Abyrex Chi Ciel Nobel Caktus (t) 1.AUK 3.AUKK HP
Vestertorp’s Zenta Joy 2.AUK
Vestertorp’s Zenta Janick 1.AUK 5.AUKK
Reveenka’s Teodor Tabbe (t) 3.AUK
FEIL REG NR 1.AUK
Arawak Wardancer (t) 1.AUK
Grizzly Du Parc De Pathyvel (t) 1.AUK 2.AUKK HP 4.VK CK
Omar Of Questenberg (t) 1.AK
Vestertorp’s Hearty-H’wolf (t) 1.AK
Vestertorp’s Heino-Henchman (t) 2.AK
Sabako’s Comet Thai (t) 1.AK
Sabako’s Cevin (t) 2.AK
Eternity’s Derek (t) 2.AK
Jasi’s Charco Slimy Demon (t) 2.AK
Woodshine’s Xplosive Maiko (t) 2.AK
S54728/90 2.AK
Reveenka’s Ben Reddik Fy Fasan (t) 3.AK
Arris “larris” (t) 2.AK
DK24910 1.AK 3.VK CK 5.BTK
Yours Forever D’artagnan (t) 1.AK 2.VK CK 4.BHK
Woodshine’s Flashing Rois Reiler (t 1.AK CK
Sabako’s Ares (t) 1.AK
Woodshine’s Handsome Lad (t) 2.AK
27198/87 1.AK CK
Zagal’s Django (t) 2.AK
Tervuerenhuset’s Rebel Of Mira (t) 1.CHK CK 1.BHK BIR
Reveenka’s Emmanuel Desperados (t) 5.CHK
Zagal’s Lord Kaizer (t) 2.CHK CK 3.BHK
Ter-Abyrex Odin Ozon (t) 4.CHK
Continental’s Hockey (t) 3.CHK CK
Twitwi’s Caramba (t) 2.JK
Twitwi’s Carma Camelia (t) 2.JK
Betina (t) 3.JK
Bonita (t) 2.JK
Woodshine’s Crenicara Maculata (t) 1.JK 3.JKK
Woodshine’s Channa Asiatica (t) 2.JK
Sabako’s Eicki (t) 3.JK
Sabako’s Evita (t) 2.JK
Sabako’s E-Saga (t) 2.JK
Dancimera’s A’tatra (t) 1.JK 2.JKK
Dancimera’s Amazing Grace (t) 2.JK
Dancimera’s A-Embla (t) 2.JK
Dinni’s Foxy Cindy Cheena (t) 2.JK
Citania’s Arica Zoronique 3.JK
Ockmonix Amanda (t) 1.JK 1.JKK HP
Citania’s Arisma Zherie 2.AUK
Finca Dellie Aqua Ami Vida (t) 2.AUK
Finca Dellie Arja Ami Manera (t) 1.AUK 5.AUKK
Tromaros Dinah O’april Fools-Day (t) 1.AUK 2.AUKK HP
Tromaros Donna Carna Tara (t) 2.AUK
I’skytrouble’s Zarita Silver Lady 2.AUK
Gazebo’s Donna (t) 1.AUK 4.AUKK
Hexen House Morganah (t) 1.AUK
Ter-Abyrex Cha-Cha-Cha (t) 2.AUK
Zagal’s Qiani (t) 1.AUK 1.AUKK HP
FEIL REG NR 2.AUK
Vestertorp’s Zukis-Ilja (t) 1.AUK 3.AUKK
Ter-Abyrex Yakima Yasai (t) 2.AK
Belle De Nikita Av Vikholmen (t) 2.AK
Woodshine’s Mystery Maiden (t) 2.AK
Woodshine’s Myrica Gale (t) 2.AK
Arja Still Going Strong (t) 2.AK
Eternity’s Cashmira Of Istar (t) 1.AK
Vallgårdens Call Me Cora (t) 1.AK
Questenberg Ladybird (t) 1.AK
Vestertorp’s Gizella-Gloria (t) 1.AK 4.VK
Ter-Abyrex Ranja Rebell (t) 2.AK
Ter-Abyrex Regina Rekita (t) 2.AK
Oud-Sabbinge Kassandra V Cashmir (t) 1.AK 5.VK
Ter-Abyrex Odessa Opal (t) 1.AK 2.VK CK 3.BTK
Ter-Abyrex May Fair Mira (t) 2.AK
Trixi 2.AK
Yours Forever Dorna (t) 1.AK 1.VK CERT 1.BTK BIM
Aurora Av Fenrisulven (t) 1.AK
Woodshine’s Imme U’exklusive (t) 1.AK
Ter-Abyrex Buzzy Bee (t) 1.AK 3.VK CK 4.BTK
Ter-Abyrex Ockmonik Orkan (t) 1.CHK CK 2.BTK
Gazebo’s B-Tikka (t) 3.CHK
Woodshine’s Freidige Ranja Røver (t) 4.CHK
Sabako’s Arja Alix (t) 5.CHK
Kringla Heimsins Regin (t) 6.CHK
Ter-Abyrex Rio Raiza 2.CHK HP
Malinois 5 + 7
Baloo F Av Nangijala (m) 3.JK
Mowgli F Av Nangijala (m) 3.JK
Zagal’s Urax (m) 2.JK
Zagal’s Nikos (m) 1.AK 1.VK CERT 1.BHK BIR
Grim A Av Nangijala (m) 1.CHK CK 2.BHK
Zagal’s Ussi (m) 2.JK
Heksekråka D Av Nangijala 1.AUK 1.AUKK HP 2.VK CK 2.BTK
Zagal’s Nadia (m) 0.AUK 1.VK CERT 1.BTK BIM
Ramrod’s Alma (m) 0.AUK
Eclypse De L’cinse A Mouqu’s (m) 0.AUK
Magica B Av Nangijala (m) 2.CHK CK 4.BTK
Mishmar Chichen Itza (m) 1.CHK CK 3.BTK
Laekenois 0+1
Nouchka Van Kriekebos (l) 1.CHK CK 1.BTK BIR